Причини, через які у вашій домівці багато павуків

Напевно кожен хоч раз зіштовхувався у своїй квартирі з павуками. Найчастіше зустрічаються павук-сінокісець, чорний домашній або сірий. Вони досить нешкідливі створіння, нашкодити людині нічим не можуть. Правда, викликають страх або огиду, тому й хочеться якомога швидше від них позбутися. Однак є прикмета: якщо вбити павука, то можна накликати біду. Щоб якомога рідше зустрічатися з цими "сусідами", необхідно знати причини їх появи, інформує Ukr.Media.

Чому у квартирі з'являються павуки

Ледачий господар

Будинок, у якому не дуже часто прибирають, справжнє роздолля для павуків. Вони полюбляють плести павутину у куточках, де багато пилу або дрібного сміття. Це може бути як на балконі під підвіконням, так і за батареями. До улюблених місць павуків можна віднести витяжку або простір біля труб у ванній чи на кухні. Саме ці місця слід якомога ґрунтовніше протирати.

Одяг господаря

Павуки потрапляють у квартиру через відкриті вікна або на одязі господарів — повертаючись з лісу, уважно оглядайте одяг не лише на наявність кліщів. До речі, якщо ви полюбляєте збирати гриби-ягоди, то легко можете принести павука разом із здобиччю.

Підвищена вологість

Членистоногих можна зустріти у будинках з високою вологістю. Основна причина — погана вентиляція або сирий підвал. Якщо у кімнаті мало сонячного світла, то павуки з радістю оселяться у темних кутах.

Комахи

Павуків приваблюють мухи, комарі і таргани. Якщо у квартирі є подібні створіння, то необхідно від них якомога швидше позбутися.

Переїзд

Павуки можуть з'явитися у квартирі після переїзду зі старого місця проживання. Тому необхідно перевіряти коробки і задні стінки меблів.

Осінь

Коли температура на вулиці починає знижуватися, павуки прагнуть потрапити у теплі приміщення. Тому найкраще закрити щілини у віконних і дверних рамах, навколо електричних дротів і трубопроводу. На вікна потрібно встановити щільну сітку.

Чи небезпечні укуси павуків

Насправді практично усі павуки отруйні. Однак через крихкість їх будови і маленькі ікла їх укус не відчувається людиною. Не виникає ані запалення, ані отруєння отрутою. Але про всяк випадок можна обробити місце передбачуваного укусу спиртом або перекисом водню.

Прикмети, пов'язані з павуками

 • Якщо павук повзе вгору, то незабаром буде приємний фінансовий бонус. Якщо вниз — віщує невдачу. Бігає по підлозі — обіцяє зміни у житті.
 • Якщо ввечері побачили павука, то необхідно загадати бажання і відпустити його на природу. Якщо вранці — до поганих звісток.
 • Зустріти павука під час заходу сонця — до радісних подій.
 • Помітили комаху вночі — до клопотів.
 • Якщо павук зробив павутину прямо над головою в автомобілі, то це означає, що ви перебуваєте під захистом янгола-охоронця.
 • Джерело: ukr.media

  No votes yet.
  Please wait...

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *