Покрокова інструкція, як правильно чистити пульт від телевізора

Мало хто замислюється про те, що найбрудніший предмет у будинку — це пульт від телевізора, інформує Ukr.Media.

На його поверхні накопичується велика кількість небезпечних бактерій, тому він і є основним джерелом зараження.

А очистити його не так просто, як це може здатися на перший погляд. Використовувати високі температури або агресивну хімію не слід, оскільки це може його пошкодити.

Підготовка

Перш ніж приступити до очищення, важливо витягнути всі батарейки й акумулятори.

Залишати їх всередині під час очищення — це точно не найкраще рішення, а кількість неприємностей, які можуть виникнути від цього, навіть складно уявити.

Видалення пилу

Для цього потрібно використовувати м'яку суху ганчірку або мікрофіброву серветку для ретельного видалення пилу з поверхні пульта.

При цьому особливу увагу потрібно звертати на щілини та заглиблення, де може накопичуватися пил.

Як очищати кнопки

Для очищення кнопок пульта можна використовувати ватні палички, змочені невеликою кількістю ізопропілового спирту або води з м'яким мийним засобом. Це допоможе видалити плями та забруднення, які можуть накопичуватися між кнопками.

Дезінфекція також важлива

Для глибшої дезінфекції можна використовувати спеціальні антимікробні серветки, призначені для очищення електроніки. Вони ефективно знищують бактерії та віруси, не пошкоджуючи поверхню пульта.

Як запобігти появі забруднень

Щоб запобігти скупченню пилу і бруду на пульті в майбутньому, рекомендується використовувати спеціальний чохол або плівку, які захистять його від зовнішніх впливів.

Звісно, в сучасних реаліях більшість людей таку пораду просто проігнорують. І це розумно, адже плівка або чохли для пульта вже давно вважаються застарілим рішенням.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *