На Марсі знайшли загадкові піраміди

NASA приховує від громадськості дивовижні знахідки на Марсі – переконані уфологи, передає Ukr.Media.

Нещодавно уфологи знайшли на фотографіях марсохода Curiosity кілька пірамід, схожих на ті, що залишила після себе цивілізація майя.

Уфологи стверджують, що NASA бачить в знімках загрозу, тому старанно приховує цю знахідку, оброблюючи фото.

"Чому марсоходи NASA зайняті пошуком крихітних марсіанських мікробів, і не звертають увагу на величезні 5-поверхові піраміди, які стоять всього лише в півтора кілометрах?" – підкреслює уфолог Скотт Уорінг.

Це вже не вперше, коли Національне управління не повідомляє про незвичайні об'єкти на Червоній планеті. Уфологи також виявили в районі екватора на плато Меридіана шість високих конусоподібних веж. Досліджуючи їх за допомогою програми Google Mars експерти порівняли нові зображення зі старими фотографіями і виявили, що NASA не тільки зафарбовує або робить нечіткими цілі області, а й переставляє місцями фотографії, щоб було неможливо визначити точні координати місць, що цікавлять уфологів.

"Ось фантастичний приклад того, що на Марсі досить багато незвичайних будівель і артефактів. Вони зроблені дуже надійно, тому жодна з них не знищена. Ідеально підійдуть для створення бази перших поселенців на Марсі, якщо, звичайно, вони порожні", – прокоментував знахідку конусів уфолог Скотт К. Уорінг.

На знімках NASA уфологи виявили на Марсі місто з 500 тис. жителів. Знімки з доказами зняли космічні апарати Curiosity і Oppottunity.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *