«Укроборонпром» відкрив у США перше іноземне представництво

АТ «Укроборонпром» відкрило у Вашингтоні перше іноземне представництво. Це відбулося 9 липня на полях 75-го Саміту НАТО, однією з ключових тем якого буде підтримка України, повідомив голова Мінстратегпрому Олександр Камишін. 

Команда Forbes відібрала 250 найбільш перспективних компаній. Хто потрапив у перелік NEXT 250? Дізнавайтесь у новому випуску Forbes Ukraine! Купуйте журнал вже зараз!

Деталі

  • Головне завдання представництва – максимально сприяти реалізації спільних україно-американських оборонних проєктів. А також взаємодіяти з місцевим бізнесом і держорганами, домовлятися про трансфер військових технологій, йдеться у повідомленні Мінстратегпрому. 
  • За словами Камишіна, відкриття Вашингтонського офісу найбільшого українського оборонного холдингу поглибить співпрацю української оборонки з американською та посилить інтеграцію до оборонно-промислової бази НАТО. 
  • Гендиректор УОБ Герман Сметанін наголосив на розвитку спільних проєктів і залученні інвестицій. Це можуть бути напрями боєприпасів, систем протиповітряної та протиракетної оборони, РЕБ тощо, зазначив він. 

Пресслужба ДК «Укроборонпром»

Пресслужба ДК «Укроборонпром»

Контекст

9–11 липня у Вашингтоні проходить саміт НАТО. Питання стримування агресії Росії і підтримки України є одними з головних на ювілейному зібранні, яке Альянс проводить у 75-й рік від свого створення.

CNN із посиланням на три обізнані джерела повідомила, що у попередньому проєкті тексту спільного комюніке членів НАТО за підсумками саміту у Вашингтоні шлях України до вступу до Альянсу назвали «незворотнім». Питання про те, наскільки тверді гарантії слід надати Україні щодо її членства в НАТО, стало ключовим предметом обговорень між 32 членами Альянсу напередодні відкритого сьогодні саміту.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *