Розвідка родовищ корисних копалин. Чим займається ШІ-стартап Beholder, який залучив інвестиції

Стартап Beholder, який розробляє набір нейромереж для пошуку корисних копалин, залучив $940 000 інвестицій від європейського фонду InnoEnergy з фокусом на енергетику. У раунді також взяли участь фонди Rockstart та STRT Ventures. Про це Forbes повідомив співзасновник компанії Даніїл Лубкін.

Ключові факти 

  • Beholder спрямує кошти на масштабування бізнесу, вихід на іноземні ринки та розробку двох версій продукту для B2C та B2B.
  • Серед клієнтів стартапу – видобувні компанії Filo Mining, GrupoHunosa, Petroteq Energy тощо.
  • ARR та оцінку Beholder не розголошує.
  • У планах стартапу на 2024-й збільшити капіталізацію компанії до $20-30 млн та підписати контракти з 20 новими клієнтами.

Контекст

Стартап Beholder у 2021-му заснували українці Андрій Севрюков, Сергій Лубкін та Даніїл Лубкін. Нейромережі стартапу обробляють супутникові знімки, інформацію з радарів, гравіметрію тощо, щоб оцінити імовірність залягання корисних копалин.

Технологія матиме вирішальне значення для переходу від енергетичної системи, що базується на паливі, до енергетичної системи, що базується на матеріалах, цитується в релізі Макс тер Хорст, головний партнер Rockstart Energy. «Очікується, що Закон ЄС про важливу сировину, який містить цілі щодо розвідки місцевих корисних копалин, ще більше підвищить попит на рішення Beholder», — додає він.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *