«Розділена Україна». Time назвав 10 глобальних ризиків 2024 року

Журнал Time опублікував 10 глобальних ризиків на 2024 рік, серед яких «розділена Україна». Зокрема автори списку вважають, що Україна сильно постраждала від зменшення політичної та матеріальної підтримки США.

Тільки три дні даруємо 500 грн знижки на річну диджитал-підписку на сайт Forbes. Оформлюйте зараз за промокодом F500. Підписуйтесь за цим посиланням

Ключові факти

  • Вторгнення РФ в Україну залишається «історичною невдачею», йдеться у матеріалі. «Цього року Україна буде де-факто розділена, і Росія тепер має ініціативу на полі бою та матеріальну перевагу. 2024 рік – переломний момент у війні: і якщо Україна не розвʼяже свої кадрові проблеми, не збільшить виробництво зброї та найближчим часом не розробить реалістичну воєнну стратегію, її територіальні втрати можуть виявитися постійними та можуть збільшитися», – пише Time.
  • Видання зазначає, що Україна сильно постраждала через зменшення політичної та матеріальної підтримки США, а перспективи європейської допомоги лише трохи кращі. Також Україна відчайдушно потребує додаткових військ. Київ цьогоріч піде на більші військові ризики, включаючи удари по більшій кількості цілей у Росії, що спровокує безпрецедентну відповідь РФ та може втягнути НАТО у конфлікт, йдеться у матеріалі.

Глобальні ризики в 2024 році за версією журналу Time

  1. Криза та розкол у США через президентські вибори та можливість перемоги Дональда Трампа.
  2. Розширення бойових дій на Близькому Сході.
  3. Розділена Україна.
  4. Вихід штучного інтелекту з-під контролю.
  5. Країни-ізгої Росія, Північна Корея та Іран посилюватимуть можливості один одного і діятимуть дедалі скоординованішими та більш руйнівними способами на глобальній арені.
  6. Економіка Китаю не відновиться.
  7. Боротьба за корисні копалини.
  8. Глобальна інфляція, що розпочалася у 2021 році.
  9. Екстремальні погодні явища, які спричинять відсутність продовольчої безпеки, посилять брак води, порушать логістику, поширять хвороби та сприятимуть міграції та політичній нестабільності.
  10. Невизначеність та втрати для компаній та корпорацій.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *