«Метінвест Покровськвугілля» запустила нову лаву з видобутку вугілля на Донеччині

Група «Метінвест» ввела в експлуатацію 11-ту лаву з видобутку коксівного вугілля в 10-му блоці шахтоуправління «Покровське» на Донеччині. Нова лава дасть можливість видобути майже 1 млн т вугілля, йдеться у повідомленні пресслужби «Метінвесту».

📲 45 секунд – на один пост, 20 хвилин на день, щоб дізнатися головні економічні та бізнесові новини. Підписуйтеся на Telegram-канал Forbes Ukraine, щоб економити час.

Ключові факти

  • Попри складні гірничо-геологічні умови 11-та лава є одним із перспективних напрямів роботи, зазначила компанія. Запаси лави завдовжки 242 м становлять 993 000 т вугілля. 
  • З цього забою гірники планують видобувати до 2500 т вугілля на добу. Очікується, що відпрацювання запасів лави триватиме понад рік.

Цитата

«Люди будуть забезпечені роботою та заробітною платою, що дуже важливо для колективів, які ведуть виробництво в прифронтовому регіоні. Крім того, це вагомий внесок у підтримання обороноздатності України та поповнення бюджетів усіх рівнів», — зазначив гендиректор «Метінвест Покровськвугілля» Андрій Акулич.

Контекст

Від початку 2024 року підприємства «Метінвесту» в Україні видобули близько 698 000 т вугілля, з якого вироблено майже 373 000 т концентрату. А до кінця року група планує видобути 5,3 млн т вугілля, виготовити 2,8 млн т концентрату та ввести в експлуатацію ще два очисні забої.

На шахтоуправлінні «Покровське» триває будівництво 11-го блоку з видобутку вугілля, який планується ввести в роботу у 2025 році.

Покровська вугільна група – найбільший виробник коксівного вугілля в Україні. До складу групи входять кілька підприємств, основними з яких є шахтоуправління «Покровське» та Свято-Варваринська збагачувальна фабрика. Підприємства видобувають і збагачують коксівне вугілля та продають вугільний концентрат. Вони розташовані на межі Дніпропетровської та Донецької областей. Управляє українськими вугільними активами групи «Метінвест» компанія «Метінвест Покровськвугілля».

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *