Лікування раку. AstraZeneca купує компанію Fusion для прискорення розробки радіокон’югів нового покоління

Британсько-шведський виробник ліків AstraZeneca домовилася про придбання американського виробника радіофармацевтичних препаратів Fusion Pharmaceuticals, йдеться у пресрелізі компанії.

Що допомагає українському бізнесу відштовхнутися від дна? 22 березня на «Саміті експортерів» від Forbes топкомпанії поділяться інструментами та прогнозами з розвитку експорту. Спікери з «Метінвест», Kernel, Nemiroff, «Біосфери» та інших. Купуйте квитки за посиланням.

Ключові факти

  • Fusion Pharmaceuticals розробляє радіокон’югати нового покоління. Угода означає значний крок вперед у досягненні AstraZeneca своїх амбіцій щодо трансформації лікування раку та заміни традиційних схем, таких як хіміотерапія та променева терапія, більш цілеспрямованим лікуванням, повідомила компанія.
  • AstraZeneca заплатить $21 грошима за акцію Fusion. Передбачаються також додаткові виплати до $3 за акцію при досягненні певних показників. Загальна сума угоди оцінюється у $2,4 млрд, її закриття очікується до кінця другого кварталу цього року.

Контекст

AstraZeneca – міжнародна біофармацевтична компанія зі штаб-квартирою у Кембриджі (Велика Британія). Компанія займається розробкою та комерціалізацією ліків переважно в таких галузях як онкологія, кардіологія, нефрологія та метаболізм, респіраторні та аутоімунні, а також рідкісні захворювання. Компанія працює більш ніж у 100 країнах світу.

Минулого тижня AstraZeneca оголосила, що придбає компанію Amolyt Pharma, що спеціалізується на ендокринних захворюваннях, за понад $1,05 млрд, аби збільшити свій портфель ліків від рідкісних захворювань. Угоду, яка включає авансовий платіж у розмірі $800 млн та додатковий платіж у розмірі $250 млн буде закрита до третього кварталу 2024 року після отримання дозволів регуляторів. 

Гендиректор Паскаль Соріо у лютому заявив, що для AstraZeneca настав «вдалий час» для укладання угод після низки придбань, включаючи ліцензійну угоду наприкінці минулого року, яка дозволила компанії вийти на швидко зростаючий ринок ліків проти ожиріння.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *