Байден планує підвищити податок для корпорацій і запровадити податок для мільярдерів

Президент США Джо Байден 7 березня у зверненні про стан країни запропонує підвищити податки для корпорацій і запровадити додатковий податок для мільярдерів. Ініціатива, в рамках плану скорочення рекордного держборгу США, покликана посилити позицію президента перед виборами d листопаді, пише Financial Times.

📲 45 секунд – на один пост, 20 хвилин на день, щоб дізнатися головні економічні та бізнесові новини. Підписуйтеся на Telegram-канал Forbes Ukraine, щоб економити час.

Ключові факти

  • Пропозиції Білого дому включають збільшення мінімального корпоративного податку з 15% до 21%, а також запровадження 25-відсоткового податку для мільярдерів. 
  • Адміністрація Байдена розраховує, що це скоротить держборг США на $3 трлн протягом наступного десятиліття, який на кінець 2023 року сягнув $26,2 трлн. 
  • Конгрес навряд чи погодиться з пропозицією Байдена. Ця ініціатива спрямована на те, щоб посилити передвиборчу програму Байдена, оскільки більшість виборців не переконали економічні результати президента, зазначило видання.

Контекст

Вперше про податкову ініціативу президента США повідомлялося в березні минулого року. Байден не зміг провести аналогічне підвищення податків, коли демократи контролювали обидві палати Конгресу, натомість погодився на спрощений закон, зосереджений на політиці в галузі енергетики та охорони здоровʼя, відомий як Закон про зниження інфляції.

Чиновники адміністрації стверджують, що пропозиції демонструють прихильність до скорочення дефіциту і є політично популярним поверненням до рівнів податків, які існували до ухвалення закону про податкову реформу колишнього президента Дональда Трампа.

Опитування неодноразово показували, що більшість американців підтримують податки для багатіїв і великих корпорацій.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *