Українські інвестиції в Польщі становлять понад €1 мільярд – експерт

За оцінками Асоціації українського бізнесу в Польщі, загальна сума українських інвестицій до цієї країни сягає понад 1 млрд євро.

Про це на пресконференції в Укрінформі повідомив голова правління юридичної Групи “Eucon Law”, голова Асоціації українського бізнесу в Польщі Ярослав Романчук.

“Актуальної офіційної статистики немає, але, за нашими субʼєктивними оцінками, обсяги українських інвестицій в економіці Польщі становлять понад 1 млрд євро”, – сказав Романчук.

При цьому, зауважив він, існує значна розбіжність офіційних даних польської та української сторони.

“На сьогодні є гостра потреба отримати офіційні верифіковані дані. Адже, якщо говорити про офіційні цифри польського та українського урядів, то вони суттєво відрізняються”, – поділився голова асоціації.

Читайте також: Втрати польського бізнесу в Україні через блокування кордону сягають сотень мільйонів доларів

За словами Романчука, офіційна інформація про українські інвестиції в Польщі вже тривалий час не оновлювалася, тому він припускає, що заяви польської сторони про 60 млн євро навряд чи відповідають дійсності.

“На зустрічі з представниками уряду Польщі я озвучив цю проблему і запропонував оновити ці цифри. Тому очікуємо на вирішення цього питання найближчим часом”, – розповів голова Асоціації українського бізнесу в Польщі.

Як повідомляв Укрінформ, представники українських інвесторів у Польщі розглядають правові можливості для компенсації збитків, яких вони зазнали внаслідок блокування польськими фермерами та перевізниками кордону між Україною та Польщею.

Джерело

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *