У І кварталі сума реалізації на аукціонах активів банків, що ліквідуються, перевищила ₴700 мільйонів

У І кварталі 2024 року сума успішних торгів з продажу активів банків, що ліквідуються, становила 703 млн гривень.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба Фонду гарантування.

"Протягом січня-березня 2024 року у системі Prozorro.Продажі було оголошено 1 453 аукціонів з реалізації активів банків, що ліквідуються Фондом гарантування вкладів. Результативними стали 95 аукціонів, за результатами яких сума реалізації активів склала 703 млн грн", – йдеться в повідомленні.

Із зазначеної суми, зокрема, 213,2 млн грн – ціна реалізації активів АТ «Дельта Банк», 197,3 млн грн – ціна реалізації активів АТ «МР Банк», понад 196,6 – ПАТ «Промінвестбанк», майже 50,3 млн грн – АТ «Мегабанк» та 23,8 млн грн – АТ «Айбокс Банк».

Читайте також: Фонд гарантування виставляє на повторні торги головний офіс банку «Січ»

«Фонд продовжує належно виконувати покладені на нього законодавством повноваження із реалізації активів банків, що ліквідуються. За перший квартал цього року на аукціонах у системі Prozorro.Продажі ми реалізували активи на понад 700 млн грн. Ці кошти спрямовуватимуться на розрахунки з кредиторами банків, що ліквідуються Фондом. Більша частина реалізованих активів належить банкам, ліквідація яких розпочалася вже під час повномасштабного військового вторгнення росії на територію України», – відзначив директор департаменту консолідованого продажу активів Фонду Олександр Кульчицький.

Як повідомлялось, у березні 2024 року сума успішних торгів із продажу активів банків, що ліквідуються, становила 396,1 млн гривень.

Фото: Shutterstock

Джерело

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *