В Україні презентували Національний план з енергетики та клімату

Міністерство економіки України презентувало органам місцевого самоврядування Національний план з енергетики та клімату (НПЕК).

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба Мінекономіки.

«Під цілі, які описані в НПЕК, уряд буде шукати відповідні ресурси. Ми хочемо залучати кошти як приватного бізнесу, так і донорів, щоб максимально сприяти реалізації «зелених» проєктів на всій території України. Такі інвестиції сприятимуть зростанню місцевих територіальних громад, створюючи нові робочі місця, підвищуючи рівень життя та забезпечуючи стале економічне зростання», – наголосив заступник міністра економіки України Олексій Соболев.

Він наголосив, що НПЕК – це важливий документ, який об’єднує цілі всіх стратегій, які стосуються секторів економіки, енергетики і клімату і демонструє, як будуть виглядати ці сектори у 2030 році.

Читайте також: В Україні розвиватимуть нові потужності з відновлювальних джерел енергії

Як повідомлялось, Міністерство економіки України координує розробку НПЕК, до якої долучені всі ключові міністерства і відомства, спільно з незалежними експертами під егідою аналітичного центру DiXi Group та ДУ «Інститут економіки та прогнозування НАН України» за підтримки Посольства Великої Британії та Net Zero World Initiative.

Джерело

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *