В енергосистемі України дефіциту немає, планується експорт до п’яти країн

В енергосистемі України 10 березня дефіцит електроенергії не передбачається.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Міністерство енергетики.

Вчора через сприятливі погодні умови та, відповідно, активне виробництво електроенергії сонячними станціями за командою диспетчера НЕК "Укренерго" застосовувалося обмеження генерації ВДЕ з 9:36 до 16:33 загальною величиною 1298 МВт.

На поточну добу дефіцит електроенергії також не передбачається. У резерві перебувають 16 блоків і три корпуси ТЕС і ТЕЦ, які будуть задіяні у разі потреби.

Планується комерційний імпорт та експорт електроенергії.

Росіяни продовжують тероризувати енергетичну інфраструктуру, зокрема прифронтових областей. Зафіксований дроновий удар по підстанції Укренерго у Запорізькій області. Є пошкодження обладнання. Споживачі не знеструмлювалися.

У Харківській області внаслідок обстрілів пошкоджені газорозподільчі мережі, відключені від газопостачання 617 споживачів.

Читайте також: Енергетики за добу відновили електропостачання для понад 16 тисяч споживачів

На одній із шахт у Донецькій області внаслідок ураження електричним струмом загинув 38-річний електрослюсар підземної дільниці. Обставини трагедії з’ясовуються.

На Запорізькій атомній електростанції рівень води у ставку-охолоджувачі – 15, 54 м. Цього достатньо для забезпечення потреб ЗАЕС. 

Лінія 330 кВ, що живила ЗАЕС, залишається знеструмленою.

На поточну добу прогнозується імпорт електроенергії – 850 МВт*год.

Також передбачається експорт до Польщі, Словаччини, Румунії, Молдови та Угорщини – до 5100 МВт*год.

Як повідомляв Укрінформ, російські безпілотники упродовж доби 9 березня атакували дві підстанції Укренерго у південному і центральному регіонах України.

Джерело

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *