Нафта дорожчає на тлі скорочення запасів у США

Ціни на нафту зростають у четвер, 21 березня, на тлі скорочення резервів у США минулого тижня.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє enkorr.

Травневі ф'ючерси на Brent подорожчали на лондонській біржі ICE Futures на $0,63 (0,73%), до $86,58 за барель. У середу Brent здешевшала на $1,43 (1,6%) – до $85,95 за барель.

Травневі ф'ючерси на WTI піднялися в ціні на Нью-Йоркській товарній біржі NYMEX на $0,52 (0,6%) – до $81,79 за барель. За минулу сесію контракт здешевшав на $1,46 (1,8%), до $81,27 за барель.

Комерційні запаси нафти в США минулого тижня скоротилися на 1,952 млн барелів, рекордними темпами за два місяці, повідомило Міністерство енергетики країни. Це стало несподіванкою для аналітиків, які загалом прогнозували зростання на 13 тис. барелів, за даними Trading Economics.

Резерви бензину впали на 3,31 млн барелів, дистилятів – зросли на 624 тис. барелів. Експерти в середньому очікували на зниження запасів бензину на 1,35 млн барелів, дистилятів – на 87 тис. барелів.

Читайте також: Через удари по російських НПЗ ціни на пальне в світі не зростуть – експерт

Видобуток нафти в США минулого тижня залишився на рівні 13,1 млн б/д, за розрахунками Міненерго країни.

У довгостроковій перспективі чинниками, що сприяють підйому котирувань, залишаються висока геополітична напруга на Близькому Сході, атаки українських дронів на російські НПЗ і збереження обмежень на видобуток країнами ОПЕК+, зазначають експерти.

Джерело

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *