PayPal дозволяє фрілансерам надсилати рахунки-фактури клієнтам. Їх створення є безкоштовним. Платіжна система доступна у більш ніж 200 країнах і підтримує 25 валют. Платіжна система забезпечує надійну безпеку. Отже, транзакції є безпечними, що важливо для фрілансу.
Як повідомляє TechUkraine, PayPal дозволяє платити в місцевій валюті без конвертації валюти. Функція відстеження платежів допомагає відстежувати рахунок-фактуру. Клієнти мають багато переваг щодо способів оплати (кредитними картками або банківським переказом).
Як створити обліковий запис PayPal
- Зайдіть на сайт PayPal та натисніть “Зареєструватися”;
- Виберіть, чи хочете ви обліковий запис “Індивідуальний” або “Бізнес”;
- Зробивши вибір, введіть такі важливі дані, як адреса електронної пошти, номер мобільного телефону, пароль, адреса та ім’я;
- Уважно перегляньте Умови та Політику конфіденційності та погодьтеся з ними;
- Натисніть “Створити обліковий запис” або “Далі”, щоб створити обліковий запис. Потім PayPal відправить вам код на електронну пошту та телефон. Введіть код;
- Ви можете підключити кредитну/дебетову картку або банківський рахунок до свого облікового запису PayPal, а також встановити таємні запитання.
Як змінити свій обліковий запис з особистого на бізнес
- Увійдіть у свій особистий обліковий запис PayPal;
- Натисніть значок налаштування у верхньому правому куті інформаційної панелі PayPal. Ви повинні побачити опцію “Оновити до бізнес-облікового запису” або щось подібне. Натисніть на нього. Або прокрутіть вниз, клацніть “Оновити до бізнес-облікового запису”;
- Надайте інформацію про компанію (назва, адреса, електронна пошта, юридична назва та сайт);
- Надайте додаткову інформацію відповідно до інструкцій, наданих PayPal. Система може запитувати додаткові відомості, наприклад ваш номер соціального страхування, ідентифікаційний номер роботодавця (EIN) або іншу податкову інформацію.
- Після надання всієї необхідної інформації підтвердьте та надішліть.
Тепер ви можете надсилати рахунки-фактури, приймати платежі під назвою своєї компанії та користуватися іншими перевагами бізнес-облікового запису PayPal. Нижче дивіться, як створити свій перший рахунок-фактуру:
- Створивши обліковий запис і прив’язавши банківський рахунок, увійдіть у свій обліковий запис PayPal Business, використовуючи адресу електронної пошти та пароль.
- На інформаційній панелі облікового запису PayPal Business ви повинні побачити опцію “Виставлення рахунків”. Натисніть на нього, щоб створити свій перший рахунок.
- Натисніть кнопку “Створити рахунок-фактуру”.
- Заповніть всю необхідну інформацію. Інформація про клієнта: введіть адресу електронної пошти клієнта в полі “Одержувач рахунку”. Ви також можете додати ім’я клієнта, якщо хочете. Крім того, ви можете створити рахунок-фактуру для кількох клієнтів. Деталі рахунку:
Номер рахунка-фактури: PayPal згенерує його автоматично, але ви можете налаштувати його. Дата рахунка-фактури: дата, коли ви створюєте рахунок-фактуру. Термін виконання: дата, до якої ви очікуєте платіж. - Ви повинні додати опис “Предмет” або “Послуга” наступним чином.
- Натисніть “Додати”, щоб включити кожен товар, і обов’язково вкажіть опис, кількість, ціну за одиницю та податок (якщо застосовано) для кожного товару. Натисніть “Зберегти” після додавання кожного елемента.
- Ви можете налаштувати параметри рахунку-фактури, натиснувши “Інші параметри” внизу рахунку-фактури. Тут можна вибрати валюту (PayPal підтримує 25 валют), налаштувати параметри оподаткування та налаштувати інші параметри рахунків-фактур.
- Натисніть кнопку “Надіслати”, щоб надіслати рахунок електронною поштою своєму клієнту.
Приклади виставлення рахунків Paypal
Виставлення рахунків фрілансерам на основі результатів. Тут оплата прив’язана до завершення та доставки конкретних елементів або проєктів, зазначених у контракті позаштатного працівника. Фрілансер стягує плату за свої послуги з клієнтів на основі конкретних завдань, які вони виконують. Якщо ви незалежний автор контенту і хочете отримувати оплату на основі слів. Ось, що вам потрібно пам’ятати:
- Визначте свою ставку слова, тобто суму, яку ви стягуватимете за слово (наприклад, 0,1 долара за слово)
- Уточніть деталі проєкту та кількість слів зі своїм клієнтом.
- Створюючи рахунок-фактуру, додайте свою контактну інформацію, дані клієнта, умови оплати та унікальний номер рахунку-фактури.
- Укажіть кожну назву статті або посилання як окрему позицію в рахунку-фактурі. Укажіть кількість слів для кожної статті, кількість слів і загальну вартість цієї статті.
- PayPal автоматично розраховує загальну суму та заповнює загальну суму до сплати, підсумовуючи вартість усіх статей, зазначених у рахунку-фактурі.
- Напишіть повідомлення клієнту.
- Перегляньте та надішліть.
Рахунок-фактура для автора контенту на основі результатів
Погодинна оплата фрілансеру
Є багато платформ, де фрілансери стягують погодинну плату. Вони придумують погодинну ставку за свою роботу і множать її на кількість годин, витрачених на виконання роботи. Створюючи рахунок-фактуру, потрібно пам’ятати про деякі речі.
- Визначте свою погодинну ставку, тобто суму, яку ви стягуватимете за годину (наприклад, 25 доларів за годину)
- Використовуйте інструмент відстеження часу або програмне забезпечення, щоб точно записати кількість годин, які ви працювали над проєктом. Переконайтеся, що у вас є чіткі та надійні записи про виконані вами завдання.
- Скористайтеся інструментом виставлення рахунків PayPal, вкажіть своє ім’я/назву компанії, контактну інформацію, дані клієнта, умови оплати та унікальний номер рахунку-фактури.
- Перелічіть години, які ви працювали над різними завданнями, як позиції в рахунку-фактурі. Включіть дату, опис роботи, виконаної за цей час, кількість відпрацьованих годин і вашу погодинну ставку для кожного завдання.
- PayPal автоматично обчислює загальну суму та заповнює загальну суму.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
- Українці все частіше використовують промокоди: в Codes розповіли, на які категорії товарів та послуг зріс попит
- Переказ був, а грошей – немає: клієнт Monobank поскаржився через невдале поповнення балансу
- Як одинокій матері чи батьку отримати державні виплати через Дію
- Як ВПО безкоштовно отримати юридичну допомогу: інструкція