В яких випадках недоречно дарувати білі троянди і якими квітами їх можна замінити

Білі троянди є символом чистоти, добра, краси, миру. Проте в деяких випадках ці квіти дарувати небажано. Розберемося, коли і кому не варто їх дарувати, інформує Ukr.Media.

Не своїй обраниці

Даруючи букет білих троянд, чоловік підкреслює своє бажання оберігати кохану, показує трепетне ставлення до неї. Такі квіти — знак зародження ніжних почуттів. А для мами, сестри, давньої подруги, колеги варто підібрати троянди іншого відтінку.

Літній людині

Іноді виникає неприємна ситуація: шановному вчителю похилого віку вручають шикарні білі троянди, а він при цьому виглядає засмученим. Річ у тім, що в деяких культурах такі квіти — символ жалоби. І наставник переживає, невже його вважають настільки старим, що студенти натякають на швидкий відхід в інший світ.

Білосніжні троянди можна піднести в подарунок літній людині тільки у тому випадку, якщо відомо, що від них у захваті і натякали, що будуть раді прийняти подібний букет.

Малознайомій дівчині

Троянди білого кольору на початку знайомства нерідко бувають неправильно витлумачені. Дівчина може почати фантазувати, що чоловік закохався в неї з першого погляду, хоча він таких почуттів не відчуває. Тому молодим людям рекомендується дарувати інші квіти малознайомим дівчатам.

Чоловікові

Батьку або дядьку не варто купувати на ювілей яскраві, великі, що привертають увагу, білі троянди. Чоловік може відчути себе ніяково. Правильніше буде зупинити вибір на більш строгих квітах, наприклад, гортензіях. Тут не потрібна строката упаковка і стрічки, чим більш стримано виглядає букет, тим краще.

Чиновнику

Безумовно, не можна залишати без уваги людину, яка, користуючись своїм становищем, змогла допомогти у справах. Завдяки їй, не довелося стояти в чергах, збирати численні довідки. Навіть якщо виникає бажання вибрати найкрасивіші квіти в знак подяки, розкішні білі троянди в даній ситуації не підійдуть за правилами етикету. Доречно буде подарувати хризантеми, жовтці, гіацинти.

На похороні

Абсолютно точно не потрібно приносити білі троянди на церемонію прощання. Символ зародження нового і прекрасного ніяк не відповідає загальній атмосфері скорботи. В даній ситуації вибирайте парну кількість квітів з пелюстками неяскравих відтінків.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *