Що буде, якщо протерти листя орхідеї водою з лимонним соком

Зазвичай для орхідеї господині використовують кореневі підживлення, проте в більшості випадків вони не показують необхідної ефективності. Досвідчені квітникарі застосовують зовсім іншу методику, завдяки якій ви досягнете бажаного цвітіння в короткі терміни, інформує Ukr.Media.

Фахівці розповіли, що на будь-яку орхідею сприятливо впливає підгодівля, що містить лимонний сік, при цьому з її допомогою необхідно протирати листя.

Для приготування розчину вам знадобиться розмішати в літрі води одну столову ложку лимонного соку.

В отриманому розчині змочуємо ватний диск і легкими рухами проходимося по поверхні листя. Після такої процедури воно набуває красивого здорового глянцю. Жодних слідів від жорсткої води та пилу. Лимонний сік позитивно впливає на формування квіткових бруньок на квітконосах.

Лимон містить велику кількість корисних речовин, яких потребує кожна орхідея, тож ви не лише досягнете цвітіння, а й зміцните імунітет рослини.

Протирати листя достатньо один раз на місяць, адже важливо пам'ятати, що на їхній поверхні з часом утворюється захисний шар, тому варто відмовитися від частих підживлень.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *