Кімнатні рослини, які відмінно ростуть біля комп’ютера в кабінеті

Щоб відчути себе затишніше в робочому кабінеті, поставте поруч з комп'ютером гарну кімнатну рослину, інформує Ukr.Media.

Обирайте невибагливі і витривалі рослини, яким буде комфортно в таких умовах.

Антуріум

Ця невелика квітка не вимагає особливої уваги і відрізняється привабливим зовнішнім виглядом. Антуріум часто використовують для прикраси офісів.

Вони погано переносить прямі сонячні промені, тому його краще поставити на робочий стіл, який розташований далеко від вікна.

Йому потрібен високий рівень вологості повітря. Для цього можна використати спеціальний зволожувач або поставити горщик в плоску ємність зі змоченим керамзитом. Також квітка потребує рясного поливу, який повторюють тільки після повного висихання ґрунту.

Кімнатна папороть

Однією з невибагливих кімнатних рослин вважається кімнатна папороть. Щоб виростити гарну і здорову квітку, потрібно пам'ятати про 4 правила догляду:

  • підберіть просторий глиняний горщик;
  • розпушуйте ґрунт;
  • поставте папороть в приміщенні з розсіяним освітленням;
  • поливайте чистою відстояною водою.

Папороть не лише прикрашає кімнату, але і очищає повітря, поглинає електромагнітні випромінювання, тому її краще ставити поруч з комп'ютером.

Товстянка

Відмінно для робочого кабінету підійде товстянка, або грошове дерево. У природі ця квітка досягає декількох метрів, але в кімнатних умовах формує акуратну крону невеликого розміру.

Доглядати за рослиною досить просто, головне — дотримуватися режиму поливу.

У теплу пору року зволожують квітку не частіше 1 разу на тиждень, а при похолоданні полив скорочують до 1 разу на два тижні. При цьому важливо не забувати про гарну дренажну систему в горщику і завжди виливати надлишки рідини з піддона.

Кактуси

Вчені довели, що кактуси не поглинають електромагнітне випромінювання, але багато людей як і раніше вирощують їх поруч з комп'ютерами.

Такий вибір обумовлений особливостями рослини, яким не потрібна велика кількість світла і вологи. Тому квітку можна ставити в затіненому приміщенні і не боятися, про пропущений черговий полив (кактус спокійно переносить відсутність води 2-4 тижні). Також будь-які види кактусів повільно ростуть, тому їм не потрібно часта пересадка і багато місця.

Алое

Як і всі сукуленти, алое не вимагає особливої уваги. Легко переносить тривалу посуху (до 4 тижнів).

Ставте рослину подалі від вікна, бо алое не переносить прямих сонячних променів.

Для більшої ефектності обирайте яскраві різновиди алое з незвичайним зовнішнім виглядом.

Кімнатний цикламен

Красиво квітуча рослина невибаглива, але погано переносить спеку. Тому його краще вирощувати в прохолодному приміщенні. Влітку оптимальна температура +18-22 °C, а взимку +12-14 °C.

Цикламенам потрібна висока вологість повітря. Квітковий горщик рекомендується ставити в плоску ємність з вологим керамзитом, а взимку тримати подалі від батареї.

Якщо дотримуватися цих простих правил, то цвітіння цикламена продовжиться понад 3 місяці.

Фікус

Цій рослині комфортно в півтіні, тому його розташовують у далекому і погано освітленому кутку кімнати. Обравши місце, намагайтеся не переносити квітковий горщик, оскільки фікус погано реагує на зміну локації.

В іншому квітка невибаглива. Взимку її можна залишати в прохолодному приміщенні (витримує зниження температури до +10 °C). Чудово поглинає токсини, що містяться в повітрі.

Драцена

Драцену часто розводять в офісах через її невибагливість. У природі вона росте в пустелі, тому легко переносить посуху і різкі перепади температур.

Вона покращує мікроклімат, очищаючи приміщення від парів формальдегіду і від фенолів. Зволожує повітря та збагачує його киснем.

Головна умова для нормального розвитку квітки — добре освітлення, тому драцену краще ставити ближче до вікна.

Цисус

В'юнкий цисус відрізняється інтенсивним ростом(50-100 см нарік), тому його часто використовують для швидкого озеленення офісів. Невибагливий і простий у догляді. Влітку цисус відчуває себе комфортно при +21-25 °C, а взимку може витримати до +10-12 °C.

Відчуває потребу у високій вологості повітря. Для повноцінного розвитку необхідно регулярно обприскувати зелень. Тому в зимовий період горщик з квіткою тримають подалі від батарей.

Перш ніж обрати зеленого вихованця для робочого місця, враховуйте власні уподобання, тому що доглядати приємніше за тою квіткою, яка вам подобається.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *