Інноваційний метод вирощування полуниці! Потрібна лише ПВХ труба

Виростіть полуницю незвичайним способом — у підвісному кашпо. Робиться воно із звичайної ПВХ труби. У такому імпровізованому городі теж вдасться зібрати добрий урожай! Головне — щоб було достатньо сонця та харчування для полуниці, інформує Ukr.Media.

Кашпо із ПВХ труби

Підготуйте трубу ПВХ для внутрішньої каналізації. Розпиляйте її на дві частини. Також знадобляться заглушки ПВХ на трубу. Приклейте їх ліворуч і праворуч, щоб закрити отвори.

Тепер потрібно просвердлити достатньо отворів. Через них виходитиме зайва рідина.

Протягніть мотузку або шпагат через отвори збоку. Підвісьте там, де досить багато сонця (чи штучне освітлення).

Висаджування полуниці: ґрунт і підживлення

Наповніть труби ПВХ землею. Це може бути верховий торф, змішаний із піском/кокосовим волокном, лісовою землею та компостом. Полуниця любить нейтральний або слабокислий, пухкий, повітряний ґрунт.

Для прискорення цвітіння та зав'язування більшої кількості плодів, родючу землю слід двічі пролити дріжджовим підживленням. Для цього 2 ст. л. сухих дріжджів розчиняють у 1 л теплої води з 2 ст. л. цукру, залишають на 1-2 години та розбавляють у 10 л води. Вносити не більше 2 разів протягом сезону, перерва — 1 місяць.

Важливо! Дріжджове підживлення вноситься в родючий ґрунт! Тому за тиждень бажано підгодувати калієм та кальцієм.

Також прекрасним підживленням та захистом полуниці стане триходерма. Вносити її слід за інструкцією.

Спробуйте провести такий цікавий експеримент із вирощування полуниці у підвісному кашпо! Для цього найкраще брати ремонтантні сорти та забезпечити кущикам достатньо освітлення та харчування.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *