Як одна помилка допомогла збільшити врожай полуниці вдвічі: збираємо відрами

Із задоволенням займаюсь городом весь сезон. Підходжу до цієї справи дуже відповідально. Намагаюся вчасно підживлювати насадження. Обробляти стволи фруктових дерев, щоб їх не погризли під час довгої зими. Намагаюсь вивчати нові методи захисту врожаю від шкідників, інформує Ukr.Media.

Хто стикався з навалою слимаків чи попелиці, знає, як це — втратити більшу частину врожаю через цих непроханих гостей. Щороку я збираю з кожної грядки пів відра ароматної полуниці. І завжди щиро думала, що це гранична кількість урожаю, яку можна одержати з цього обсягу посадок.

Але виявилось, що це не так. Зараз розповім послідовно, що я робила не так

Як тільки встановлюється тепла погода та земля просихає від вологи, щороку приступаю до обробки насаджень полуниці.

  • Насамперед прибираю все старе листя, що залишилося.

  • Потім приступаю до обробки нової порослі полуниці. Як не прикро визнавати, але цю обробку марно проводити народними засобами. Проти таких шкідників, як слимаки, попелиця, гнилизна, можуть допомогти тільки хімічні засоби.

Річ у тім, що багато жучків та інших комах зимують у корінні полуниці. Усю зиму вони спокійно сплять, а навесні прокидаються та розвивають активну діяльність.

Проти гнилі використовую препарати, що містять мідь. Ці засоби добре справляються з поставленим завданням. Загалом, у цьому полягає обробка молодої полуниці.

Одна помилка коштувала мені половини врожаю

Але того року провести обробку самостійно я не змогла. Довелося терміново виїхати з міста. Доручила це зробити чоловікові. Покроково розписала кожен етап обробки та засоби, які необхідно застосовувати.

Яке ж було моє здивування, коли того року врожаю полуниці було вдвічі більше, ніж зазвичай

Я не могла зрозуміти, у чому річ. Все так само як завжди. Докладно розпитала чоловіка, як саме він проводив обробку полуниці.

І зрозуміла!

Він переплутав, як завжди, все переплутав, а саме етапи обробки

Саме це і стало причиною того, що в тому роци ми не втратили жодної частини врожаю.

  • Він спочатку обробив всю грядку разом зі старим торішнім листям.

  • Почекав, поки хімікати знищать усіх збудників хвороби та комах не лише у нових паростках, а й тих, хто спить у старому листі.

  • А потім уже очистив грядки від «сміття».

Я ж постійно поступала навпаки

Розносила через весь город старе листя з ще не знищеними комахами, тим самим допомагаючи їм подорожувати між моїми грядками з полуницею.

Тепер обробляю грядки полуниці тільки до прибирання старого листя.

Великих усім урожаїв!

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *