9 рослин, які назавжди захистять вас від комарів

Неважливо, наскільки сильно ви любите проводити час надворі під час прохолодних літніх ночей, надокучливі комарі можуть змусити вас змінити свої вподобання. Як варіант, можна закутатися з ніг до голови, щоб ці кровопивці трималися від вас подалі, інформує Ukr.Media.

Але це, безумовно, зробить погоду менш приємною, чи не так?

Тим не менш, є просте рішення, щоб уникнути укусів комарів, а також відвадити їх від вас і вашого будинку. Все, що вам потрібно зробити, це вирощувати певні рослини у вашому дворі і спостерігати, як комарі зникають.

Крім того, що ці рослини є природними винищувачами комарів, вони ще й досить гарно виглядають. Отже, ось, що вам потрібно для того, аби насолоджуватися теплими літніми вечорами без комарів.

Переконайтеся, що у вашому дворі ростуть такі рослини:

1. Лаванда

Ми можемо любити приємний аромат лавандових квітів, але комарі ненавидять його. Крім комарів, лаванда відбиває мух, а також бліх. Тому, посадіть лавандові квіти в саду або тримайте її в сухому вигляді у шафі для одягу.

2. Часник

Здається, p приводу запаху часнику, то з комарами в цьому плані ми згодні. Сильний запах часнику є відштовхуючий як для людей, так і для комарів. Тому, тримайте один або два горщики з часником навколо вашої відкритої зони сидіння або посадіть його у вашому саду.

3. Меліса лимонна

Ця рослина буде тримати комарів подалі від вашого саду, в той же час приваблюючи хороших комах, таких як бджоли та метелики. Щоб комарі не могли покусати вас, подавіть кілька листочків меліси і потріть ним своє тіло. Олія, що виділиться з листків не сподобається комарам.

Не слід забувати про те, що лимонна меліса дуже розростається, тому стежте за тим, щоб вона не захопила ваш сад.

4. Перцева м'ята

Аромат м'яти непопулярний серед комарів, мурашок, гусениць та мишей. Так що посадіть м'яту, щоб запах саду був ще кращим і свіжим, водночас, відігнавши цих непроханих гостей.

5. Чорнобривці

Ця прекрасна квітка – буде чудовим доповненням до будь-якого саду та на подвір'ї. Олії, що містяться в ній, можуть відганяти комарів протягом кількох годин. Інші комахи, яким не подобається запах чорнобривців – це помідорна гусінь,клопи та мексиканські жужелиці.

6. Розмарин

Розмарин є ідеальною рослиною для більш жаркого клімату. Сильний запах непопулярний серед молі, комарів та мух. Вирощуючи його в горщику, ви можете використовувати його в декоративних цілях. А ще, ви можете використовувати його для приготування їжі. Розмарин є чудовою спецією до м'яса.

7. Базилік

Комарі ненавидять сильний аромат базиліка. Тому, посадіть його в горщики поруч із зоною для відпочинку, але переконайтеся, що йому буде доступно багато води, сонячного світла та ґрунту.

8. Герань

Ця прекрасна квітка обов'язково додасть кольору у ваш сад. Але й також захистить вас від укусів комарів цього літа завдяки своєму легкому лимонному аромату, який відштовхує цих дратівливих комах.

Ви можете вирощувати її також і в горщиках. Майте на увазі, що герань процвітає у теплу погоду.

9. Лимонник

Ця рослина містить природне масло цитронелли, яке відштовхує комарів. Тому, посадіть її у вашому саду, щоб протягом усього літа комарі вам навіть не зустрічалися на шляху.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *