Лайфхак: простий і екологічний спосіб зробити тарілки та склянки блискучими, як у ресторані

Із часом тарілки перестають блищати. Як не натирай їх, вони все одно залишаються тьмяними. А хочеться, щоб вони мали гарний вигляд на столі. І в цьому допоможуть два несподіваних компоненти — вони є на будь-якій кухні. Тільки змішайте їх — і кераміка знову буде як нова, інформує Ukr.Media.

Кераміка

Розповімо вам про маленький лайфхак із великими наслідками. Потрібно змішати 2 ст. ложки оцту з 1 літром води. Причому оцет береться 9%, столовий.

Щойно змішали обидва компоненти, змочуйте в розчині чисту ганчірку і протирайте тарілки. За словами експертів, посуд буде і блищати, і скрипіти від чистоти.

Цей засіб рекомендовано і для посудомийної машинки, як альтернатива ополіскувача. Досить під час звичайного миття 2 ст. ложки оцту залити прямо у відсік для ополіскувача. Але в саму машинку або у відділ для мийного засобу — категорично не можна. Можна зіпсувати техніку.

Скло

До речі, оцет прекрасно справляється і з миттям скляного посуду. Йому не підходять абразивні склади, а тільки м'які. Тому наливаємо тазик із холодною водою і туди ж додаємо оцту з розрахунку 1 ст. ложка на 1 л. Замість столового оцту можна взяти звичайну лимонну кислоту: на літр 2 ст. ложки.

У цю суміш кладеться скляний посуд. Його потрібно промити прямо в тазику за допомогою м'якої ганчірки. А потім — прополоскати під струменем злегка теплої води. І витерти. Як підсумок — блискучий посуд без розводів, каламутного нальоту.

Найголовніше в обох випадках — при прямому контакті з оцтовим розчином необхідно захистити руки. Навіщо їм страждати? Тим більше, оцет, навіть розведений, — все одно агресивна для шкіри хімія. Тому тонкі гумові рукавички слід надіти.

Джерело: ukr.media

Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...

Один коментар

 1. Я не верила в магию и гадания до тех пор, пока не познакомилась с Марией. Моя семья переживала трудные времена из-за разногласий с моим мужем Борисом. Взгляды расходились, словно две параллельные линии, и наш брак страдал. Я испытывала отчаяние и беспокойство каждый день, пытаясь найти выход из этой ситуации, так ка близок уже был тот момент, когда муж должен был уйти из семьи.

  Однажды моя подруга посоветовала обратиться к знахарке Марии, которая якобы обладает удивительным даром читать гадание на воске. Сначала я была скептически настроена, но отчаяние подталкивало меня к попытке. Я связалась с Марией через указанный на её сайте Вайбер и описала ей нашу проблему.

  Мария проявила крайнее внимание к моей истории и предложила свою помощь гаданием на воске, Мария не только прочитала те знаки, которые явно указывали на причины наших конфликтов, но и дала мудрые рекомендации, как изменить ситуацию.

  Я следовала её советам, и результаты не заставили себя ждать. Моя семья начала снова находить общий язык, мои отношения с мужем стали гораздо теплее и ближе. Я испытываю огромную благодарность Марии за её помощь и поддержку в самый тяжелый для нас период. Её профессионализм и доброта заслуживают высших похвал.

  Всем, кто столкнулся с подобными проблемами, я настоятельно рекомендую обратиться к знахарке Марии. Её контактная информация доступна на сайте https://znaharkamariya.com.ua/ или можно позвонить Марии по вайберу +380976592407.
  Верьте в магию добра и возможность изменить свою жизнь к лучшему!

  No votes yet.
  Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *