Кавова гуща для ефективного прибирання будинку: несподівані способи

Можливо, ви поставали перед труднощами під час прибирання ванної кімнати та туалету. Але хто б міг подумати, що розв'язання цих проблем може знаходитися прямо у вас на кухні? Кавова гуща, яку зазвичай викидають після заварювання кави, може виявитися справжнім порятунком у боротьбі із забрудненнями в будинку, інформує Ukr.Media.

Як кавова гуща може бути корисна в побуті

Фахівці зробили дивовижне відкриття. Залишки кави, які зазвичай вважають відходами, насправді можуть бути ефективним засобом для чищення ванної кімнати та туалету. Вони стверджують, що кавова гуща прекрасно справляється з очищенням поверхонь і усуненням неприємних запахів. Наприклад, трохи гущі можна насипати в зливний бачок, щоб позбутися запахів.

Експерти пояснюють, що кавова гуща діє як природний дезодорант, видаляючи неприємні запахи. Вони також радять залишити невелику чашку з гущею у ванній кімнаті. Вона поглине зайві аромати та освіжить повітря.

Для посилення ефекту рекомендується розвести невелику кількість кавової гущі в теплій воді і потім додати це розчинення у воду. За кілька хвилин вода буде готова до зливу, і ваш санвузол засяє чистотою та свіжістю.

Важливо пам'ятати, що нерозбавлену кавову гущу не слід зливати в унітаз. Це може нашкодити сантехніці.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *