Сінево Україна і ДБР досягли згоди у справі арешту офісу компанії

Представники ДБР заперечили будь-які наміри щодо блокування діяльності лабораторії «Сінево Україна», та запевнили у своєму намірі сприяти швидкому розв’язанню питання арешту будівлі компанії в правовому полі, йдеться в повідомленні пресслужби мережі медичних лабораторій. 

29 лютого буває раз на 4 роки.💸 Тому ми даруємо 40% знижки на річну диджитал-підписку на сайт Forbes. Вартість зі знижкою — 1079 грн/рік. Діє з промокодом F29 тільки 28-29 лютого. Оформлюйте зараз за цим посиланням

Ключові факти

  • 27 лютого пресслужба «Сінево Україна» поширила заяву про те, що Державне бюро розслідувань (ДБР) наклало арешт на будівлю головного офісу і центральної лабораторії компанії. Ввечері того ж дня зʼявилась нова заява — що компанії і ДБР вдалося досягли згоди у справі.
  • «В ході продуктивного та плідного діалогу з представниками ДБР, ними було підкреслено, що будь-який цілеспрямований вплив на діяльність компанії «Сінево Україна», зараз або в майбутньому, в ході роботи над кримінальним провадженням не був навмисним», — йдеться в пресрелізі компанії.
  • Преслужба повідомила, що представники ДБР заперечили будь-які наміри щодо блокування діяльності лабораторії «Сінево Україна», та «запевнили в своїй підтримці і намірі сприяти швидкому розв’язанню питання арешту будівлі компанії в правовому полі». 
  • Наразі спільною метою компанії «Сінево Україна» і ДБР є якнайшвидше вирішення проблеми і скасування арешту будівлі в судовому порядку. 

Контекст

Арешт на будівлю головного офісу і центральної лабораторії компанії «Сінево Україна», розташовану в Києві на проспекті Академіка Палладіна 46/2, накладено Личаківським районним судом м. Львова за клопотанням Державного бюро розслідувань (ДБР) у 2022 році.

Кримінальне провадження ДБР ведеться за фактом начебто незаконного виведення з державної власності нерухомого майна у період з 2016 по 2021 рік. У «Сінево Україна» стверджують, що придбали будівлю в 2010 році, коли вона знаходилася в приватній власності. 

Європейська мережа медичних лабораторій «Сінево Україна» – найбільша мережа в Україні, яка налічує 340 лабораторних відділень, вісім лабораторій (у Києві, Львові, Чернівцях, Вінниці, Одесі, Херсоні, Дніпрі та Харкові) та понад 2300 співробітників у 139 населених пунктах країни. Започаткована в 2007 році в Києві, сьогодні мережа медичних лабораторій «Сінево Україна» здатна виконувати понад 800 видів тестувань і щороку обслуговує близько 4 млн клієнтів, виконуючи понад 20 млн тестів. 

«Сінево Україна» є частиною міжнародної компанії в галузі охорони здоровʼя та діагностичних послуг Medicover. Міжнародна лабораторна мережа Synevo представлена у 10 країнах Європи, а лабораторії «Сінево» працюють у Німеччині, Польщі, Румунії, Туреччині, Грузії, Молдові, Болгарії, Сербії, Боснії та Герцеговині. У 2017 році «Сінево Україна» у складі Medicover була зареєстрована на біржі Nasdaq (Stockholm), ставши першою та єдиною в Україні медичною компанією, яка є учасником ІРО. 

У 2023 році «Сінево Україна» сплатила понад 310 млн грн податків і зборів до бюджету України. В компанії працюють понад 2300 співробітників.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *