Оператор lifecell – на якій стадії угода з продажу компанії

Компанія NJJ Capital цікавилась купівлею lifecell ще наприкінці 2021 року. Про це в інтерв’ю Forbes розповів СЕО мобільного оператора Ісмет Язиджи. 

Що допомагає українському бізнесу відштовхнутися від дна? 22 березня на «Саміті експортерів» від Forbes топкомпанії поділяться інструментами та прогнозами з розвитку експорту. Спікери з «Метінвест», Kernel, Nemiroff, «Біосфери» та інших. Купуйте квитки за посиланням.

Ключові факти 

  • Атмосфера (щодо можливості повномасштабного вторгнення – Forbes) вже тоді була зрозумілою, і сторони вирішили пригальмувати й подивитися за розвитком ситуації, каже Язиджи. 
  • За словами СЕО lifecell, на початковій стадії було кілька зацікавлених покупців, але всі вони відвалилися, коли відбулося повномасштабне вторгнення.
  • За словами Язиджи, після початку вторгнення «Україна зробила велику роботу з захисту та повернення своїх територій» і NJJ Capital повернувся до розмов із Turkcell. 
  • «Ми ні з ким не дійшли до офіційної процедури. Наразі з NJJ Capital уже на фінальній стадії угоди», – каже Язиджи.  
  • До офіційного оголошення про продаж українських активів Turkcell 29 грудня 2023-го сторони продовжували обговорювати деталі угоди, зазначає СЕО lifecell.

Контекст 

29 грудня 2023 року турецька телекомунікаційна компанія Turkcell повідомила, що продає мобільного оператора lifecell (ТОВ «Лайфселл»), мережу кол-центрів (ТОВ «Глобал Білгі») та оператора вишок мобільного звʼязку (ТОВ «Укртауер») французькій NJJ Capital. 

Заява представників NJJ Capital на купівлю українських активів Turkcell надійшла до АМКУ ще 29 грудня. Однак заявка не відповідала встановленим АМКУ вимогам, тому 12 січня 2024 року її повернули заявнику. 23 січня комітет отримав повторгу заявку на купівлю ТОВ «Лайфселл», «Глобал Білгі», «Укртауер» та «Датагруп-Volia». 

7 березня АМКУ надав дозвіл компанії DVL Telecom французького мільярдера Ксав’є Ньєля на придбання українського національного оператора фіксованого звʼязку та цифрових послуг компанії «Датагруп-Volia» (Datagroup Holding Limited).

11 березня Комітет повідомив, що почав розгляд справи про концентрацію у вигляді набуття компанією DVL Telecom контролю над товариствами з обмеженою відповідальністю «Лайфселл», «Глобал Білгі» та «Укртауер». В заяві Комітету також єдеться, що через наявність підсанкційних акціонерів виникла необхідність перевірки Групи Лайфселл та Групи Turkcell, з особою, до якої застосовано санкції РНБО.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *