Міністерство оборони презентувало застосунок «Армія+» для захисників, у першій версії застосунку доступні 11 видів рапортів та Армія ID – унікальний ID-номер військового, завдяки якому він може надіслати рапорти на підпис, повідомляє віцепрем’єр, міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.
Запуск додатку є частиною процесу диджиталізації.
Які виклики, ідеї, плани мають лідери професійної благодійності? Як працюють топові благодійні фонди? Як меценати обирають, які соціальні проєкти підтримувати? Благодійний форум про благодійність вже 23 серпня у Львові ⚡️
Ключові факти
- За словами президента Володимира Зеленського, застосунок «Армія+» стартує з базових функцій, поступово його будуть наповнювати новими.
- «Починаємо з рапортів – спочатку електронні рапорти, а продовжимо обхідними та всіма іншими паперами», – додав він.
- Президент зазначив, що мета цього застосунку – звільнити українську армію від марудної паперової роботи. Зокрема, щоб «командири і солдати не витрачали свій час на застарілу і нікому не потрібну бюрократію та заповнення паперів».
- Також у застосунку будуть опитування, завдяки яким держава зможе оперативно дізнатися думку наших захисників і захисниць з будь-якого питання.
Фото: Михайло Федоров
Контекст
Уряд протягом останніх років впроваджує цифровізацію. Зокрема, для українців доступний застосунок «Дія». Загалом у додатку вже доступні понад 30 сервісів і 14 документів. Кількість унікальних користувачів застосунку за минулий рік зросла до понад 20 млн. Нещодавно на порталі зʼявилася можливість отримати військово-обліковий документ із даними з реєстру призовників, військовозобовʼязаних і резервістів «Оберіг».
У диджитал-екосистемі України зараз розвиваються такі цифрові продукти, як «Мрія», «Резерв+», а тепер і «Армія+».