Кличко повідомив про звільнення директора «Київпастрансу» Дмитра Левченко

Директор КП «Київпастранс» Дмитро Левченко звільнено з посади. Також буде звільнений директор з виробництва компанії Павло Кирилюк. Про це повідомив на засіданні Київради міський голова Віталій Кличко.

Що допомагає українському бізнесу відштовхнутися від дна? 22 березня на «Саміті експортерів» від Forbes топкомпанії поділяться інструментами та прогнозами з розвитку експорту. Спікери з «Метінвест», Kernel, Nemiroff, «Біосфери» та інших. Купуйте квитки за посиланням.

Ключові факти

  • «Щодо змін у керівництві КП «Київпастранс». Звільнився директор «Київпастрансу» Дмитро Левченко. Та буде звільнений директор з виробництва цього комунального підприємства Павло Кирилюк», – зазначив він.
  • Кличко повідомив, що виконувач обов’язків голови «Київпастрансу» буде призначений найближчими днями.

Контекст

14 березня редакція Bihus Info опублікувала розслідування про КП «Київський метрополітен» та його керівника Віктора Брагінського. У ній йшлося про активи Брагінського та його рідні. Зокрема про нібито «колишню» дружину, яка не маючи співмірних доходів, стала власницею активів вартістю в $1 млн.

Увечері після публікації розслідування Кличко заявив, що Брагінський має бути відсторонений від виконання обовʼязків директора столичного метро, а фактами, оприлюдненими в розслідуванні, мають займатися відповідні правоохоронні органи. Наступного дня уже сам Брагінський подав заяву на звільнення.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *