Ілон Маска озвучив перші результати вживження імпланту Neuralink людині

Перший пацієнт-людина, якому імплантували мозковий чип від Neuralink, повністю одужав і здатний керувати компʼютерною мишею, використовуючи силу думки, повідомив засновник стартапу Ілон Маск, пише Reuters.

📲 45 секунд – на один пост, 20 хвилин на день, щоб дізнатися головні економічні та бізнесові новини. Підписуйтеся на Telegram-канал Forbes Ukraine, щоб економити час.

Ключові факти

  • «Прогрес хороший, і пацієнт, схоже, повністю одужав, без будь-яких побічних ефектів, про які нам відомо», – повідомив Маск.
  • За його словами, перший пацієнт здатен керувати компʼютерною мишею силою думки.
  • Маск сказав, що Neuralink тепер намагається добитися від пацієнта якнайбільшої кількості натискань кнопок миші.

Контекст

Минулого місяця фірма успішно імплантувала чип своєму першому пацієнтові-людині, після того, як у вересні отримала схвалення на набір людей для випробувань.

У дослідженні використовується робот, який хірургічним шляхом поміщає імплантат у область мозку, яка контролює намір рухатися, повідомила Neuralink, додавши, що початкова мета полягає в тому, щоб дати людям можливість керувати компʼютерним курсором або клавіатурою, використовуючи свої думки.

Маск має великі амбіції щодо Neuralink, заявляючи, що це сприятиме швидкій хірургічній установці її чіпових пристроїв для лікування таких захворювань, як ожиріння, аутизм, депресія та шизофренія.

Neuralink, вартість якої торік оцінювалася приблизно у $5 млрд, неодноразово стикалася із закликами до перевірки її протоколів безпеки. 

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *