!FEST відкрив «П’яну вишню» у Лондоні. Відвідувачі – українці

Від офіційного старту роботи 15 березня перший заклад «П’яна вишня» у Лондоні відвідувало понад 2000 людей щоденно. 80% клієнтів – українці, повідомили в холдингу !FEST, який розвиває цю мережу. У Лондоні цей заклад працює під вивіскою Piana Vyshnia.

Що допомагає українському бізнесу відштовхнутися від дна? 22 березня на «Саміті експортерів» від Forbes топкомпанії поділяться інструментами та прогнозами з розвитку експорту. Спікери з «Метінвест», Kernel, Nemiroff, «Біосфери» та інших. Купуйте квитки за посиланням.

Ключові факти

  • Перший заклад мережі «П’яна вишня» у Великій Британії розташований у Лондоні на Moor Street у районі Soho. Він відкрився у тестовому режимі 13 березня, офіційний запуск відбувся 15 березня. Площа закладу – 40 кв. м. Обсяг інвестицій у його відкриття власники не озвучують.
  • Запуск нової «П’яної вишні» у Лондоні тривав 4,5 місяці. Це більше, ніж середня тривалість по відкриттях, повідомили в компанії. «Проте це перший заклад у Великій Британії, і з наступними процеси з відкриття будуть швидшими», – розповів керівник PR-відділу !FEST Тарас Маселко.
  • В перші три дні роботи «П’яну вишню» відвідували понад осіб 2000 щоденно. Переважно – українці. «Узагальнена пропорція – 80/20 у відсотках», – повідомив Маселко. 
  • Середній чек у закладі в Лондоні – 19 фунтів (приблизно 943 грн). Ціна за 100 мл вишнівки там коштує 4,5 фунта (приблизно 223 грн), пляшка 0,5 л – 23 фунти (приблизно 1140 грн). «Ми бачимо місцевий ринок, і як на локацію – то наші ціни є дуже доступними», – зазначив Маселко.
  • За його словами, компанія !FEST планує розширення у Великій Британії. «Наразі маємо відпрацювати з діючою «Вишнею» і за кілька місяців рухатимемося далі», – розповів Маселко.

Контекст

Львівський ресторанний холдинг !FEST заснували троє підприємців – Юрій Назарук, Андрій Худо та Дмитро Герасімов. 

Перший ресторанний проєкт підприємців – кафе «Біля Діани» у Львові на площі Ринок.

За 16 років мережа розрослася до понад 130 ресторанів і 40 брендів. Це одна з найбільших мереж закладів країни. 

Перший заклад «П’яної вишні» відкрився у Львові на площі Ринок у 2015 році. Зараз мережа охоплює понад 60 закладів в Україні та за її межами – у Великій Британії, Польщі, Румунії, Словаччині, Угорщині, Литві, Латвії, Естонії та Молдові.

Окрім HoReCa, !FEST розвиває пивоварню, фестиваль, артцентр, бренд одягу «Авіація Галичини», «Видавництво Старого Лева», школу, готелі та девелоперські проєкти.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *