У межах проєкту з економічної інтеграції переселенців надали вже понад 750 грантів

Від початку реалізації проєкту «Розвиток МСП: економічна інтеграція ВПО та відновлення бізнесу» надано понад 750 грантів.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

Зазначається, що проєкт «Розвиток МСП: економічна інтеграція ВПО та відновлення бізнесу» реалізовується Мінреінтеграції спільно з Мінекономіки за сприяння Міжнародної організації з міграції (МОМ) і підтримки Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) через Кредитну установу для відбудови (KfW).

Ініціатива має на меті сприяння економічній адаптації та відновленню підприємств, які постраждали внаслідок збройної агресії РФ, зокрема тих, які перемістили свій бізнес.

Також серед цілей проєкту – зміцнення спроможності таких підприємств працювати та забезпечувати критично необхідними товарами й послугами внутрішніх переселенців та громади, які їх приймають

Проєкт впроваджується на підконтрольній уряду України території, а в межах його реалізації надається підтримка у формі грантів та консультацій підприємствам, власниками або працівниками яких є в тому числі ВПО.

За період реалізації проєкту надано:

508 грантів мікропідприємствам (4500 євро), з них 258 – у 2023 році;

183 гранти малим підприємствам (20 тисяч євро), з них 108 – у 2023 році;

60 грантів стартапам (7000 євро).

Крім того, підприємствам надано консультації:

з питань експорту (через Торгово-промислову палату України) – 197;

з питань адаптації бізнесу до умов війни (через Київську школу економіки) – 93;

групові консультації та виїзні візити експертів (через Мережу інформаційних центрів підтримки бізнесу) – 315.

Читайте також: USAID АГРО надасть насіння овочів постраждалим від війни господарствам

Як повідомляв Укрінформ, із початку повномасштабної війни місце реєстрації змінили 7 820 українських бізнесів, чверть з них виїхали з Києва.

Джерело

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *