Суд продовжив досудове розслідування у 10-річній справі Мазепи: подробиці

Печерський районний суд міста Києва продовжив строк досудового розслідування у кримінальному провадженні, пов’язаному з засновником Concorde Capital Ігорем Мазепою. Воно триватиме ще дев’ять місяців — до 28 серпня 2024 року.

Про це повідомила пресслужба відомої юридичної фірми EQUITY, яка надає юридичні послуги бізнесу та приватним особам. Судове рішення було ухвалено частково на клопотання Державного бюро розслідувань.

Слідство аргументувало необхідність подовження строку тим, що за попередній період не вдалося зібрати достатньо доказів для подальшої передачі справи до суду.

Зазначено, що це кримінальне провадження розпочалося ще у 2014 році. Воно триває майже десять років, і досі не було знайдено достатньої кількості доказів для вирішення суті справи. Адвокати Мазепи продовжують свою справу.

Що відомо про справу Ігоря Мазепи

Ігоря Мазепу затримали 18 січня 2024 року під час перетину українсько-польського кордону у справі про незаконну приватизацію земельних ділянок на Київщині. За звинуваченням, він є співучасником цього злочину, що призвело до значних збитків для держави та ставило під загрозу безпеку Києва.

Після затримання суд обрав Ігорю Мазепі запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з альтернативою внесення застави в майже 350 мільйонів. Після сплати застави він був звільнений під визначений судом порядок.

Слідство продовжує активно працювати над розкриттям всіх обставин і винних осіб у скоєному правопорушенні.

Нагадаємо, виконавці ремонту “синьої” гілки метро та київська влада обіцяють відновити тунель до кінця літа. Проте є кілька факторів, що можуть втрутитись у плани — які саме, і наскільки може затягнутися ремонт, розповідає транспортний фахівець Дмитро Беспалов (спойлер: йдеться навіть не про місяці, а про роки).

 

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *