Є тільки один спосіб як назавжди позбутися кульбаб

Кульбаби можуть здаватися красивими рослинами. Але всі дачники чудово розуміють, що кульбаба — це небезпечний бур'ян, з яким потрібно боротися негайно, адже він поглинає з ґрунту корисні компоненти і активно розростається, інформує Ukr.Media.

Тому варто розібратися, як краще позбавитися кульбаб.

Які методи боротьби існують

У сучасних реаліях можна зустріти десятки методів боротьби з кульбабами. Наприклад, можна використовувати хімію, «гасити» кульбаби добривом та використовувати інші способи.

А що реально показує свою ефективність? Багато хто здивується, але звичайне видалення кульбаб руками — це найефективніший спосіб, який тільки існує зараз.

Чому ручне видалення — це найкращий спосіб

У боротьбі з кульбабами необхідно повністю видаляти стрижневе коріння. Навіть якщо залишиться частина кореневої системи, кульбаби продовжать поширюватись на ділянці. Якщо їх з ґрунту видалити вручну, можна раз і назавжди позбутися їх.

Як правильно видаляти кульбаби

Важливо дотримуватися основної умови: ґрунт має бути вологим. Намагатися виривати рослини із сухого ґрунту — це точно не найкраща ідея, тому що частина кореневої системи залишиться.

Приступати до видалення краще після дощу, коли ґрунт ще вологий. Також можна зволожити ґрунт за допомогою лійки та почекати кілька хвилин, поки волога повністю не вбереться.

Ефективнішого методу на даний момент не існує. Краще кожному дачнику витратити час на такий спосіб їх видалення, хоч він може і здаватися складнішим.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *