У NASA підтвердили: домашні квіти, які замінять кондиціонер і очисник повітря

Рослини допомагають у створенні сприятливого мікроклімату будинку. Одна рослина середнього розміру здатна зробити повітря чистішим на площі п'ять квадратних метрів. Деякі з них поглинають токсичні речовини та негативні емоції, інформує Ukr.Media.

Сансевієрія

Така рослина, як сансевієрія, нечасто трапляється у квартирах, проте для очищення повітря в приміщенні її рекомендують навіть у NASA. Сансевієрія нормалізує в мешканців будинку обмін речовин, допомагає в разі метеозалежності, а також зміцнює імунну систему і запобігає ГРВІ.

Однак є упередження, що ця рослина притягує сварки та скандали. Фітопсихологи ж вважають, що "тещин хвіст" якраз діє навпаки: він втягує в себе негативні емоції та "лікує" простір. Як виявили дослідники з NASA, сансевієрія нейтралізує 107 джерел забруднення повітря, а також виробляє багато кисню.

Фікус

Для очищення повітря у квартирі також можна поставити фікус, який здатен нейтралізувати формальдегіди. Ці речовини виділяються із сучасних матеріалів: вони містяться, наприклад, у меблях, лінолеумі чи ламінаті. Рослина потребує мінімального догляду та любить сонячне світло.

Пальма арека

Такі токсичні речовини, як формальдегіди, бензол і трихлоретилен, що містяться у фарбах і засобах для зняття лаку, здатна нейтралізувати декоративна пальма арека. Плюсом до цього рослина зволожує повітря. Її варто розташувати біля південного вікна у квартирі та рясно поливати двічі на тиждень.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *