Кілька народних прикмет про хризантеми

Хризантеми вважають квітами вдів, які можуть залучити невдачі і погане самопочуття. Але існують і гарні прикмети, пов'язані з даними квітами. Їх радять уберігати від поганих людей, інформує Ukr.Media.

Негативний вплив хризантем на долю людини

Хризантеми — одні з найбільш шанованих у всьому світі квітів. Вони залучають у будинок щастя і благополуччя. Але попри любов до даної рослини, до неї радять ставитися з великою обережністю, оскільки вважається, що хризантеми володіють магічними властивостями.

Якщо дівчина живе сама, то їй важко буде знайти кохану людину. У сімейних парах можливі конфлікти і нерозуміння.

Хризантему називають "квіткою вдів". Якщо ви посадили її у будинку і рослина почала добре розвиватися та зростати, варто бути обережними, оскільки чоловік може піти або померти.

Сприятливі прикмети про хризантеми

Але попри настільки негативне марновірство, квітку вважають сприятливою, її вирощують не лише у будинку, але й на вулиці. Також це вдала рослина для залучення достатку і сімейного благополуччя.

Згідно з вченням фен-шуй хризантеми здатні подарувати спокій і умиротворення. Часто їх дарують на весілля, роблять з них букети. Білі квіти залучають щастя і удачу у родину. Вони позбавляють від конфліктів і негативу у житті.

Рослина, вирощена у саду або у будинку, впливає на удачу у фінансах, а також у кар'єрі. Якщо у будинку розквітли хризантеми, їх радять зрізати до 9 вересня. Тоді вони насичують людину позитивною енергією і удачею.

Також ці рослини позбавляють від поганого самопочуття. Згідно з повір'ям, якщо 9 вересня зрізати квіти, засипати їх цукром і випити сік, то людину будуть оминати невдачі. Також на неї чекає довгий шлях.

Щоб примножити достаток і успіх, треба залишити на підвіконні червоні хризантеми, оскільки вони володіють потужною силою і енергією, позбавляють від зла, вберігають від пристріту. Якщо поставити бордові хризантеми у східній частині будинку, квартири, то у закоханої пари буде завжди романтичний настрій.

Для збільшення фінансів і позбавлення від негативу у своєму житті радять вирощувати на південній частині підвіконня білі хризантеми. Їх енергія дозволяє позитивно вплинути на майбутнє і долю.

Вважається, що рослина здатна поліпшити відносини між закоханими. Також вона очищає повітря, надає сили і впевненості.

Чому у Китаї хризантеми висаджують на могили

Попри настільки позитивні прикмети про хризантеми, у Китаї кілька років поспіль хризантеми висаджували на кладовищах, прикрашали ними могили. Коли людина помирала, на підлогу клали листя з хризантем. Тому рослину називали "квіткою вдів".

Але минув час, традиції та обряди змінилися, тому хризантеми зараз часто використовують для приготування різних букетів як на весілля, так і для залучення щастя та достатку у сімейне життя.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *