Способи заощадити якими користувалися наші мами та бабусі

Життя наших бабусь було далеко не легким, але вони знаходили способи, щоб справлятися з повсякденними завданнями та економити час й гроші. Багато з цих лайфхаків досі актуальні і можуть допомогти сучасним господиням, інформує Ukr.Media.

Ремонт речей

В ті часи існувало не так багато магазинів, а ціни на нові речі були високими. Тому наші бабусі вміли ремонтувати старий одяг. Сьогодні, коли екологія та стійкість у тренді, реставрація предметів може бути не лише економічною, а й модною.

Зелень на підвіконні

Бабусі часто вирощували зелень на підвіконнях, щоб завжди мати свіжу цибулю або ще для приготування страв. Сьогодні це також може бути корисним, адже зелень не лише додає смаку вашій їжі, але й економить гроші, які ви витратили б на покупку подібного в магазині.

Саморобні засоби для прибирання

Бабусі часто робили свої засоби для прибирання, використовуючи звичайні продукти, такі як оцет, лимон та сода. Сьогодні цей лайфхак боротьби з брудом все ще популярний, адже вони не містять шкідливих хімічних речовин.

Закупівлі на гуртових базах

Бабусі часто купували продукти на гуртових базах, щоби заощадити гроші. Сьогодні це також актуально, особливо якщо у вас велика родина.

Безвідходне виробництво

Звичайно, ніхто не змушуватиме використовувати консерви, що зіпсувалися, або протухле м'ясо. Але ми всі пам'ятаємо, як наші мами та бабусі робили сухарі із сухого хліба, а скисле молоко використовували для приготування млинців та оладок.

Одяг із плеча старших

Зараз повно одягу у магазинах, проте це не означає, що потрібно постійно купувати собі нові речі. Ось раніше як було — одне й те саме плаття навіть двоюрідні сестрички могли роками одна за одною доношувати. Зараз це не лише економія грошей, а й турбота про екологію! Подумайте.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *