Поради, які допоможуть вам заробити свій мільйон доларів

Здається, що заробити 1 млн доларів нереально. Насправді це простіше, ніж ви думаєте. Для цього не обов'язково вкладати всі свої накопичення в якийсь супервигідний проєкт, інформує Ukr.Media.

Збільшуйте розмір заощаджень

У кожної компанії є мета заробляти більше грошей. Цього ж принципу потрібно дотримуватися і вам. Деякі люди відкладають по 5-15% від свого доходу. Цього недостатньо, щоб стати мільйонером. Вам потрібно жорстко скоротити витрати і відкладати не менше 50% щомісячного доходу. Якщо у вашій родині два джерела доходу, то спробуйте жити на одну зарплату і відкладати іншу.

Створіть план і дотримуйтеся його

Вам потрібно навчитися правильно вкладати гроші, планувати інвестиції і чітко дотримуватися задуманого. Важливо не піддаватися впливу натовпу. Ті, хто частіше купують і продають, заробляють менше, ніж ті, хто купує і утримує.

Заробляйте на своїй пристрасті

Знайдіть те, чим ви по-справжньому захоплені, стаєте в цій справі професіоналом і заробляйте на цьому. Немає нічого кращого того, коли улюблене хобі приносить вам багато задоволення і грошей. Наприклад, Стів Еллс був захоплений приготуванням страв. Він позичив гроші у батька і відкрив маленький ресторанчик. За місяць він продав 1000 буріто (коржик з начинкою), а через кілька років відкрив мережу ресторанів. Не переживайте, якщо у вас буде щось не виходити. Робіть те, що любите.

Почніть інвестувати якомога раніше

Чим раніше почнете вкладати гроші, тим більше заробите. Якщо будете купувати акції компаній і реінвестувати дивіденди (купувати на них ще акції), то це може зробити вас мільйонером. Важливо вкладати гроші в різні перспективні компанії. Для цього радьтеся з професіоналами.

Можете підрахувати, скільки піде у вас часу на отримання 1 млн доларів. Наприклад, якщо розміщувати по 2000 доларів на місяць на вклад або в облігації з прибутковістю 2%, то вам буде потрібно 32 роки. Почнете в 25 років, до 57 років у вас буде перший мільйон. Хочете швидше? Вкладайте більше або в більш прибуткові інструменти.

Будьте терплячі

Незалежно від обраної стратегії вам буде потрібно багато часу для накопичення великих сум. Інвестування — це не короткий забіг на 100 метрів, а довгий марафон на 42 км. Навіть найуспішніший бізнес "вистрілює" не за один день. Заробити перший мільйон завжди дуже складно, зате з другим буде все набагато простіше.

Вкладайте в нерухомість

Всі багаті люди вкладають гроші в нерухомість. Важливо не помилитися з місцем, забудовником і проєктом. Почніть з покупки невеликої квартири. Здавайте її в оренду або перепродуйте зі збільшеною вартістю. Нарощуйте обороти.

Не витрачайте гроші, щоб показати свій статус

Тільки дурні мільйонери смітять грошима, купують все, що хочуть, до тих пір поки не виявляться банкрутами. Розумні мільйонери живуть скромно: їхні будинки не розташовуються в елітних районах, вони не купують собі дорогих машин і не зупиняються в п'ятизіркових готелях. Якщо у вас з'явилися вільні гроші, то вкладайте їх з метою отримання додаткового доходу.

Будуйте своє багатство

Вам не обов'язково бути надуспішним бізнесменом, щоб заробити великі гроші. Цілком достатньо бути дисциплінованою, працьовитою і творчою людиною. Почніть з невеликого: спочатку спробуйте продати ваші непотрібні речі, потім вкладіться в акції, потім щось ще.

Уникайте думок про провал

Налаштовуйте себе на успіх, але при цьому будьте тверезі. Думки про погане будуть тільки заважати.

  • Не думайте про те, що ви робите це даремно.
  • Не думайте, що вам всі повинні.
  • Не беріть кредит, якщо вам його нічим повертати.
  • Не бійтеся перешкод.
  • Не залишайте тих, хто вам винен гроші.
  • Постійно вчіться.

Винайдіть щось

Ви можете придумати новий продукт або послугу? У вас купа ідей? Виберіть одну і спробуйте зробити це. Наприклад, Сара Блейклі стала в 29 років наймолодшою жінкою-мільярдером просто завдяки створенню зручної білизни, яку можна носити під білими штанами. Її спідню білизну під маркою Spanx продають в 40 країнах світу.

Пам'ятайте, що людям потрібні зручні речі і круті послуги, які вирішать їхні проблеми.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *