Як залучити багатство та удачу у своє життя за допомогою нової стрижки

Місяць як один з найближчих великих космічних об'єктів до Землі неминуче впливає на поточні на ній процеси і на всі живі організми. Експерти у галузі тонких матерій упевнені, що цей вплив не обмежується одними фізичними явищами. Рух Місяця навколо нашої планети, а також сигнали, які людина посилає у Всесвіт можуть творити дива, впевнені фахівці із західної астрології та місячного календаря, інформує Ukr.Media.

Наші бажання — це величезна рушійна сила у Всесвіті. Не даремно існує висловлювання: чого хоче жінка, того хоче Бог. Тому важливо знати, що існують сприятливі періоди для підстригання волосся. Наше волосся — сполучні нитки людини з космосом, через які ми отримуємо життєву енергію. Існують також так звані грошові стрижки — дні, коли можна постригтися, щоб активувати, впустити у своє життя енергію космічного достатку.

За словами експертів, навіть якщо ви згадали про необхідність освіжити стрижку в потрібний день, але можливості потрапити до перукаря немає, це не проблема. У такому разі допускається допомога ближнього — ножиці можна вручити і непрофесіоналові. При цьому обов'язково кажіть: «Я впускаю у своє життя енергію достатку. Мої доходи зростають і множаться». І обов'язково дякуйте Всесвіту за щедрість і прихильність.

Підстригати себе самостійно настійно не рекомендується, тому що ви відрізаєте шлях до успіху, обмежуєте свою енергію. Тому попросіть когось із друзів, рідних, близьких підстригти вас зовсім небагато, суто символічно, застерігають фахівці.

Астрологи відзначають, що стрижки за місячним календарем стають все більш популярними у всьому світі. Вони впевнені, що жінки переконуються у силі впливу Місяця на людське життя.

Стрижка в 21 або 22 місячну добу позитивно впливає на розвиток вашої справи, вашого бізнесу, на зростання кар'єри. Матеріально збагатитися можна, якщо регулярно підстригатися у п'яту та 27-ту місячну добу, а також у 14-ту. 14-та доба не лише сприяє матеріальному достатку, а й привносить щастя до нашого життя.

Як зазначили експерти, матеріальне благополуччя можна залучити, якщо відвідувати перукарню у періоди, коли Місяць проходить знак Тельця. Саме Телець, на думку фахівців, відповідає за родючість, ситість та багатство. Не пропустіть шанс таким приємним чином — перетворюючись — залучити гроші у свій гаманець.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *