Відвалиться навіть найжорсткіший нагар: візьміть мило і тертку — результат за сім хвилин

Досвідчені господині нерідко стикаються з проблемою утворення товстого шару нагару на поверхнях сковорідок. Однак є секретні способи вирішення цієї проблеми. Для цього не знадобляться дорогі засоби. Використовуючи ці маленькі хитрощі, ви не тільки вимиєте до блиску посуд, а й зможете заощадити бюджет сім'ї, інформує Ukr.Media.

Чистий посуд радує будь-яку хорошу господиню, проте відмити його до блиску буває вкрай складно. Застосувавши всього два засоби, ви з легкістю впораєтеся з цим завданням. Для початку вам знадобляться звичайне господарське мило і металева терка. Для зняття нагару вам потрібно зробити близько трьох столових ложок мильної стружки і рівномірними рухами розподілити її по поверхні посудини.

Потім у ємність, що очищається від нагару, потрібно налити трохи води, а саму суміш підігріти і жорстким боком двосторонньої губки відмити стінки сковороди. Зазвичай після таких нехитрих маніпуляцій нагар почне зникати сам буквально за сім-десять хвилин, а щаслива господиня залишиться задоволена отриманим результатом.

Так само боротися з нагаром допоможе звичайний порошок гірчиці. Для початку сковороду потрібно нагріти і злити весь розтоплений жир, а потім на п'ятнадцять хвилин всипати в посудину гірчичний порошок. По закінченню цього часу виріб потрібно промити водою з використанням мийного засобу.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *