Вчені: Землю можна назвати “космічної в’язницею”

Вчені, які займаються вивченням Всесвіту Землю порівнюють з, так званої, "космічної в'язницею", так як в дійсності люди буквально замкнені в межах Землюі і не можуть її покинути. Все почалося 4,5 млрд років тому, коли Всесвіту знадобилися титанічні витрати енергії, щоб створити умови придатні для життя – мільйони космічних частинок возз'єдналися і з цього почалося існування всього живого на Землі, передає Ukr.Media.

Але як би радісно це не звучало, з іншого боку, люди залишаються замкнуті на своїй планеті, так як немає інших місць, де можливе середовище проживання, придатне для людини. Факт, що люди здатні підніматися в космос і у вчених є можливість вивчати небесні тіла і Сонячну систему, але для цього потрібна витрата величезної кількості енергії, яке можливо за допомогою палива.

Для того, щоб безпечно вивчати простори Всесвіту, космічні кораблі повинні бути дуже легкими, так і люди в тому числі. Але із-за складності технологій і матеріалів, космічні лайнери досить важкі і, щоб вийти в космос, витрачає колосальну кількість палива. Астрофізики стверджують, що ще сотні років знадобляться експертам, щоб знайти спосіб залишити Землю, але вчені не впадають у відчай і продовжують працювати.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *