Як не отруїтися на власній кухні: токсичний посуд, який є у кожної господині

Шкідливим може бути не тільки пластиковий посуд. Небезпечний і посуд з кольорового скла. Фарби, які використовують при виробництві скляного посуду, можуть містити свинець. Якщо подобається кольорове скло, то можна вибрати Богемське. Важливо — стикувальний шов на ніжках келихів не повинен проглядатися, і навіть на дотик повинен ледве відрізнятися, інформує Ukr.Media.

Небезпечний і посуд з візерунками. Такий посуд може містити свинець і кадмій. Якщо ви все ж хочете купувати такий посуд, переконайтеся, що розпис нанесений під глазур. Небезпечний розпис можна впізнати по насиченості кольору.

Різнокольоровий керамічний посуд може містити важкі метали. Як варіант, вибирайте бренди преміального керамічного посуду, які "запаюють" фарбу. Але якщо з'явився скол, то вже нічого не допоможе — такі тарілки краще відразу викидати.

Пластик містить фталати, які отруюють організм. В якості альтернативи зверніть увагу на скляні контейнери, вони коштують дорожче, але служити будуть довго і не зашкодять здоров'ю.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *