Чому варто розлучитися з підставкою для ножів, яка є майже на кожній кухні

Дерев'яна підставка для ножів, яка у багатьох є на кухні, з часом може перетворитися на улюблене місце для небезпечних бактерій. Експерти назвали три вагомі причини, через які варто розлучитися з цим предметом кухонного інтер'єру з минулого, інформує Ukr.Media.

Настав час розлучитися з громіздким дерев'яним блоком для ножів. Зберігати в ньому ножі з часом стає просто небезпечно.

Найважливіша причина, через яку не можна зберігати ножі в дерев'яному блоці — небезпечне для здоров'я розмноження бактерій. Глибокі прорізи для ножів є живильним середовищем для всіляких мікробів. Дослідження фахівців з харчових продуктів показали, що в цих комірках можуть міститися такі небезпечні "непрохані гості", як сальмонела, кишкова паличка і цвіль. Навіть ретельно очищені ножі можуть стати небезпечними, якщо їх не висушити перед тим, як поставити в дерев'яний блок для ножів. Річ у тім, що волога сприяє зростанню цвілі в комірках.

Особливо ця проблема посилюється з часом — що довше ви користуєтеся підставкою, то більша небезпека. Останні дослідження показали, що ножові блоки є одним із найбільш забруднених кухонних предметів.

Не менш важливі причини, через які варто розлучитися зі звичною підставкою для ножів, — це більш швидке притуплення ножів і занадто багато місця, яке займає підставка на кухонній поверхні.

Експерти рекомендують замінити підставку на більш стильний і практичний елемент кухонного декору — магнітні тримачі для ножів. Так ви зможете створити на вашій кухні модну кухонну вітрину, одночасно забезпечуючи легкий доступ до ножів у будь-який час, коли вам це потрібно.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *