За місяць у прокаті «Довбуш» зібрав 50,2 млн грн

За період з 24 серпня по 24 вересня у всеукраїнському прокаті пригодницько-історичний екшн «Довбуш» Олеся Саніна зібрав 50,2 млн грн, повідомили Forbes у Film.ua Group.

Forbes Ukraine випустив новий номер журналу. Придбати його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням. У журналі: перший список найкращих роботодавців для ветеранів, список перспективних молодих українців «30 до 30», 40 компаній, які вийшли на іноземні ринки під час війни, історії Марії Берлінської, Всеволода Кожемяки та загалом майже два десятки текстів.

Ключові факти: 

  • За місяць на «Довбуш» продали майже 355 000 квитків, зібравши 50,2 млн грн бокс-офісу. Після четвертого вікенду стрічка стала «найкасовішим українським ігровим фільмом року».    
  • Робота над промоцією «Довбуша» – приклад «керованого сарафану», пояснює керівниця кінотеатрального напрямку Film.ua Distribution Надія Коротушка. «Важливим промо-інструментом став промо-тур 13 містами України, – каже Коротушка. – А робота з регіональними ЗМІ «на місцях» змінила структуру та географію касових зборів». Серед міст, де відбулись допрем’єрні покази екшну: Чернівці, Івано-Франківськ, Львів, Луцьк, Київ, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Одеса.
  • Спонсор фільму, бренд «Львівське», представив лімітований дизайн банки та пляшки із стилізованим зображенням Олекси Довбуша на тлі Карпатських гір. У продаж випустили понад мільйон таких пляшок і близько п’яти мільйонів банок, каже СЕО Brandly (Film.ua) Світлана Данильченко. ТМ «Львівське» також розробила рекламний ролик та відео для просування у диджиталі.
  • До співпраці Film.ua Group залучили п’ятьох офіційних ліцензіатів. Випущено понад 40 одиниць продукції з колекції «Довбуш», каже СЕО Nerd Agency (Film.ua) Тетяна Рубан. Приміром, Всі.Свої x byMe створили капсульну колекцію одягу і аксесуарів, MarkoSoli – ювелірні вироби зі срібла, Svarga – вишиті сорочки та еко-сумки. «Діана Плюс» випустили календарі, а КСД – книгу з художньою адаптацією сценарію фільму.

Найкасовіший український ігровий фільм 2023-го. За місяць у прокаті фільм «Довбуш» зібрав 50,2 млн грн /Фото 1

Колаборація Всі.Свої x byMe

Найкасовіший український ігровий фільм 2023-го. За місяць у прокаті фільм «Довбуш» зібрав 50,2 млн грн /Фото 2

Колаборація зі Svarga

Найкасовіший український ігровий фільм 2023-го. За місяць у прокаті фільм «Довбуш» зібрав 50,2 млн грн /Фото 3

Колаборація Всі.Свої x byMe

Найкасовіший український ігровий фільм 2023-го. За місяць у прокаті фільм «Довбуш» зібрав 50,2 млн грн /Фото 4

Речі з колаборації MarkoSoli

Найкасовіший український ігровий фільм 2023-го. За місяць у прокаті фільм «Довбуш» зібрав 50,2 млн грн /Фото 5

Речі з колаборації MarkoSoli

Найкасовіший український ігровий фільм 2023-го. За місяць у прокаті фільм «Довбуш» зібрав 50,2 млн грн /Фото 6

Колаборація зі Svarga

Найкасовіший український ігровий фільм 2023-го. За місяць у прокаті фільм «Довбуш» зібрав 50,2 млн грн /Фото 7

Речі з колаборації MarkoSoli

Контекст

24 серпня 2023-го в кінопрокат вийшов один із наймасштабніших і найдорожчих українських фільмів – екшн «Довбуш» Олеся Саніна з бюджетом у 120 млн грн. Над його зйомками працювала команда з 3000 людей, під стрічку пошили понад 1000 костюмів і збудували з нуля фортецю під Києвом. 

Для зйомок пригодницько-історичного фільму «Довбуш» побудували або відновили понад 20 локацій. У наймасштабніших сценах брали участь 500 людей, а одночасно в кадрі перебували по 50 каскадерів, описує команда стрічки. Творці фільму їздили в експедиції, вивчали ремесла і техніки бою XVIІІ століття й постійно шукали гроші на реалізацію масштабних планів.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *