Уряд звільнив усіх заступників міністра оборони і держсекретаря

Кабмін 18 вересня ухвалив розпорядження про звільнення шістьох із семи заступників міністра оборони України. Про це повідомив міністр Кабінету Міністрів Олег Немчінов.

Forbes Ukraine випустив новий номер журналу. Придбати його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням. У журналі: перший список найкращих роботодавців для ветеранів, список перспективних молодих українців «30 до 30», 40 компаній, які вийшли на іноземні ринки під час війни, історії Марії Берлінської, Всеволода Кожемяки та загалом майже два десятки текстів.

Ключові факти

  • Уряд звільнив з посади заступників міністра оборони Володимира Гаврилова, Ростислава Замлинського, Ганну Маляр, Дениса Шарапова.
  • З посади заступника міністра оборони з питань європейської інтеграції звільнено Андрія Шевченка, Віталія Дейнегу – з посади заступника міністра оборони з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації.
  • Костянтина Ващенка звільнено з посади державного секретаря Міноборони.
  • На сьогодні посаду зберіг лише перший заступник міністра оборони Олександр Павлюк.

Контекст

6 вересня Рустем Умєров, 41, став новим міністром оборони України. Він замінив на цій посаді Олексія Резнікова, що керував Міноборони з осені 2021-го та зумів налагодити союзницькі відносини зі США та країнами Європи, але не впорався з репутаційними наслідками низки корупційних скандалів у міністерстві.

Одна з причин, чому президент Володимир Зеленський обрав новим міністром саме Умєрова, який до цього очолював Фонд держмайна, – його міжнародні звʼязки. Саме сильну дипломатичну позицію перш за все називають співрозмовники Forbes серед топпосадовців у парламенті та Офісі президента, характеризуючи нового очільника МО.

Під час війни Умєрова було залучено до важливих для держави процесів – від роботи над «зерновою угодою» до обміну полонених. Цьогоріч він супроводжував першу леді Олену Зеленську під час візиту до Обʼєднаних Арабських Еміратів та президента – у поїздці до Саудівської Аравії. Більше про це читайте в редакційному матеріалі Forbes.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *