Україна отримала Срібного Дельфіна на Міжнародному фестивалі Cannes Corporate Media & TV Awards

Державне агентство з розвитку туризму України (ДАРТ) отримало Срібного Дельфіна на фестивалі Cannes Corporate Media & TV Awards – одну з найпрестижніших міжнародних нагород у сфері бізнес-кіно. Про це повідомила очільниця агентства Марʼяна Олеськів.

Forbes Ukraine випустив новий номер журналу. Придбати його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням. У журналі: перший список найкращих роботодавців для ветеранів, список перспективних молодих українців «30 до 30», 40 компаній, які вийшли на іноземні ринки під час війни, історії Марії Берлінської, Всеволода Кожемяки та загалом майже два десятки текстів.

Ключові факти

  • Нагороду отримала серія з трьох рекламних роликів про Україну «The Campaign waiting to happen», яку на замовлення ДАРТ створила ODDEE agenc.
  • Олеськів зазначила, що промокампанія мала стартувати навесні 2022 року, але російське вторгнення зробило цей задум поки неможливим.
  • «Наша промокампанія чекає Перемоги, а відтак ДАРТ таки запросить увесь світ до України. Щоб подякувати за те, що стояли з нами поруч увесь цей час. Протягом наступних днів ми покажемо вам усі ролики, а також розповімо про філософію та задум і причетних до їхнього створення», – зазначила Олеськів.

Серія рекламних роликів про Україну отримала Срібного Дельфіна на Міжнародному фестивалі в Каннах /Фото 1

Фото: Марʼяна Олеськів

Фестиваль Cannes Corporate Media & TV Awards проводиться з 2010 року. Нагороди фестивалю: Золотий, Срібний та Чорний Дельфіни, а також Синій Дельфін, яким нагороджують найкращу студію-виробника, та Білий Дельфін – гран-прі фестивалю. Журі фестивалю складається з володарів премій «Оскар» та «Еммі», а також фахівців із корпоративних комунікацій.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *