«єЧерга» для перетину кордону запрацювала для пасажирських автобусів на шести пунктах пропуску

Із понеділка, 21 серпня, рух автобусів регулярних і нерегулярних рейсів можливий лише за записом в електронній черзі перетину кордону, повідомляє «Укртрансбезпека». Йдеться про шість пунктів пропуску у трьох областях.

У Forbes Ukraine є спільнота в LinkedIn. Там ми пишемо практичні кейси компаній, розповідаємо про інноваційну економіку та публікуємо поради з особистого розвитку і управління командою. Жодних новин. Приєднуйтесь за цим посиланням

Ключові факти

  • Пасажирським перевізникам, що зареєструвалися в онлайн-черзі, варто приїздити до пункту пропуску у передбачений автобусним маршрутом час.
  • У тестовому періоді система не пропонуватиме час заїзду на пункт пропуску для автобусів.

На яких пунктах пропуску працює «єЧерга» для автобусів

Львівська область:

  • «Краківець – Корчова» 
  • «Шегині – Медика» 

Чернівецька область:

  • «Порубне – Сірет» 
  • «Мамалига – Крива» 

Волинська область:

  • «Ягодин – Дорогуськ»
  • «Устилуг – Зосин» 

Для бронювання місця в «єЧерзі» водію автобуса потрібно стати в чергу на сайті echerha.gov.ua, обрати пункт пропуску, заповнити дані водія та автобуса.

Водій може продовжити чергу один раз на 4, 6, 8 або 10 годин, якщо йому знадобилося більше часу на дорогу.

Контекст

8 травня на 16 пунктах пропуску з європейськими країнами почала роботу електронна черга для перетину кордону. Спершу «єЧергою» могти користуватися лише водії вантажівок.

Завдяки системі «єЧерга» перевізники можуть запланувати час перетину кордону й не витрачати гроші на кількаденний простій. А держава зможе аналізувати транспортні потоки та фіксувати навантаження, зазначають розробники програми. Сервіс також покликаний скоротити черги на пунктах пропуску. Сервіс робить процес перетину кордону швидким і прозорим, адже усуває людський фактор та корупційні ризики, пояснили в Мінцифри.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *