Тютюновий гігант BAT продає активи в Росії та Білорусі

Тютюновий гігант British American Tobacco (BAT) уклав угоду про продаж своїх російських і білоруських активів місцевому менеджменту. Про це йдеться у пресрелізі компанії.

Forbes Ukraine випустив новий номер журналу. Придбати його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням. У журналі: перший список найкращих роботодавців для ветеранів, список перспективних молодих українців «30 до 30», 40 компаній, які вийшли на іноземні ринки під час війни, історії Марії Берлінської, Всеволода Кожемяки та загалом майже два десятки текстів.

Ключові факти

  • «BAT більше не буде присутня в Росії та Білорусі і не отримуватиме ніякого фінансового прибутку від продажів на цих ринках», – заявила компанія.
  • Покупцем став консорціум, який очолюють члени керівництва «БАТ Росія». 
  • Угоду планується завершити протягом жовтня, її суму компанія не розголошує.
  • Після завершення угоди «БАТ Росія» перейдуть підприємства British American Tobacco у Росії та Білорусі під новою назвою ITMS Group (International Tobacco Marketing Services Group).
  • Умови працевлаштування діючих співробітників не зміняться протягом як мінімум двох років після завершення угоди, обіцяють в BAT.

Контекст

British American Tobacco виробляє сигарети Dunhill, Kent, Vogue, Rothmans, Pall Mall, Lucky Strike та «Ява», а також пристрій для нагрівання тютюну glo та стіки neo. Усі торгові марки залишаться у власності російського бізнесу.

Компанія «БАТ Росія» заснована у 1991 році. У головному офісі в Москві, а також у 75 регіональних офісах та на виробництві в Санкт-Петербурзі працювало близько 2500 осіб.

Після початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну у березні 2022 року концерн BAT заявив, що призупиняє інвестиції у російський бізнес, але продовжував продавати вже готовий товар. 

У лютому 2023 року BAT повідомив, що передасть бізнес у Росії та Білорусі новим власникам до кінця року.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *