Тігіпко розповів про виробництво інноваційних вагонів для європейської вузької колії

Група ТАС Сергія Тігіпка інвестувала у виробництво інноваційних вагонів для європейської вузької колії. Зараз компанія шукає місце для складального підприємства. Про це сам бізнесмен сказав в кулуарах форуму «Енергія бізнесу», який 26 вересня проводив Forbes Ukraine.

Forbes Ukraine випустив новий номер журналу. Придбати його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням. У журналі: перший список найкращих роботодавців для ветеранів, список перспективних молодих українців «30 до 30», 40 компаній, які вийшли на іноземні ринки під час війни, історії Марії Берлінської, Всеволода Кожемяки та загалом майже два десятки текстів.

Ключові факти

 • За словами Сергія Тігіпка, група ТАС проінвестували кілька мільйонів євро у компанію TransANT. «Є два великі партнери: Voestalpine (40%) і австрійська держкомпанія OBB Rail Cargo Group (близько 20%). Група ТАС володіє 40%, і, можливо, цю частку збільшимо», – зазначив він. 
 • Бізнесмен розповів, що СП займається виготовленням інноваційних вагонів для європейської вузької колії.
 • «Вже зробили перші коробки. Інноваційність у тому, що на платформу, яка може перевозити звичайні контейнери, можна «надягати» інший кузов, і вагон стає трансформером», – пояснив Тігіпко. 
 • Наразі група ТАС шукає ділянку землі, де буде організовано складання вагонів європейського зразка, повідомив бізнесмен.

Контекст

У лютому цього року група ТАС стала партнером міжнародної сталеливарної компанії Voestalpine та вантажного підрозділу Австрійської федеральної залізниці (компанія OBB RailСargo Group), увійшовши до складу акціонерів компанії TransAnt GmbH (Австрія). 

До цього група ТАС анонсувала програму додаткових робочих місць і запуск виробництва сучасних моделей вантажних вагонів на «Дніпровагонмаші». Також ТАС розпочала на заводі масштабну багатомільйонну інвестиційну програму, спрямовану на модернізацію виробництва.

В Кам’янському на заводі «Дніпровагонмаш» розпочалося виробництво основних компонентів для вагонів модульного типу. 

Наприкінці 2022 року Сергій Тігіпко в інтервʼю Forbes сказав, що АТ «Дніпровагонмаш» випускає 70 вантажних вагонів на місяць і готується локалізувати виробництво в Австрії.

Форум «Енергія бізнесу» проходив 26 вересня 2023 року в Києві. Forbes збирав регуляторів і лідерів бізнесу, аби обговорити проблеми та знайти рішення, які дозволять зробити українську енергетику дешевою, рясною та стійкою.
 • Генеральні партнери:

  Група Нафтогаз. Ми створюємо майбутнє сьогодні.

  ДТЕК — сміливі нести світло.

  «Федерація роботодавців нафтогазової галузі» — найбільше об’єднання нафтогазових підприємств України. 

 • Партнери:

  The Singleton — віскі з виразним характером та глибоким смаком.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *