Співзасновник monobank Гороховський оголосив про запуск доставок карток у 180 країн

Співзасновник monobank Олег Гороховський заявив, що «мобільний банк» запускає міжнародну доставку фізичних карток mono у понад 180 країн.

Forbes Ukraine випустив новий номер журналу. Придбати його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням. У журналі: перший список найкращих роботодавців для ветеранів, список перспективних молодих українців «30 до 30», 40 компаній, які вийшли на іноземні ринки під час війни, історії Марії Берлінської, Всеволода Кожемяки та загалом майже два десятки текстів.

Ключові факти

  • «Якщо ви вже з нами та вам треба пластик – замовляйте. Якщо ви давно хотіли стати клієнтом mono з-за кордону (лише для резидентів України) – замовляйте», – написав Олег Гороховський у соцмережах.
  • Для замовлення послуги потрібно оновити додаток і вибрати в меню «оформлення фізичної картки».
  • «Наскільки мені відомо, це перша технологічна реалізація міжнародної доставки карток клієнтам серед українських банків», – додав співзасновник monobank.

Контекст

monobank запустився в Україні 22 листопада 2017-го. Станом на 12 липня 2023 року він обслуговує 7,4 млн клієнтів. Бренд monobank належить спільно групі «ТАС» Сергія Тігіпка і Fintech Band та працює на базі Універсал Банку (що входить до групи «TAC»).

У листопаді 2022-го співвласник mono та Універсал Банку Сергій Тігіпко анонсував плани monobank спробувати сили у Польщі. Конкретика зʼявилася в середині січня: Гороховський оголосив назву нового проєкту (stereo by mono) та відкрив прийом попередніх заявок. Зараз у польського необанку зібралася база з 250 000 потенційних користувачів, уточнив він Forbes.

Загальна сума інвестицій у stereo у перший рік становитиме €15 млн, оцінював в інтервʼю Forbes Гороховський. Третина бюджету – платежі на користь Aion. Для виходу на точку беззбитковості банківського бізнесу в Польщі stereo має сформувати кредитний портфель на $50 млн і залучити 300 000–500 000 клієнтів, додав тоді Гороховський.

Але поки з запуском stereo не склалося – українці все ще не можуть порозумітися з польським банківським регулятором. Одна з причин – не надто звичні для польського ринку маркетингові прийоми. У чому проблема та чи варто фаундерам mono шукати інші шляхи для входу в Європу. Більше про це – в редакційному матеріалі Forbes.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *