Roosh Ventures інвестував в стартап Rollstack, який розробляє платформу для оновлення метрик та цифр у документах

Український венчурний фонд Roosh Ventures проінвестував в стартап Rollstack, який розробляє платформу для автоматичного створення та оновлення бізнес-оглядів, фінансових звітів, презентацій для клієнтів, пітч-деків та різноманітних презентацій. Про це йдеться у пресрелізі фонду.

Forbes Ukraine випустив новий номер журналу. Придбати його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням. У журналі: перший список найкращих роботодавців для ветеранів, список перспективних молодих українців «30 до 30», 40 компаній, які вийшли на іноземні ринки під час війни, історії Марії Берлінської, Всеволода Кожемяки та загалом майже два десятки текстів.

Ключові факти

  • Rollstack закрив Seed-раунд на суму $1,9 млн за підтримки відомих інвесторів, серед яких Y Combinator, UpHonest Capital, Kima Ventures, Goodwater Capital, Monte Carlo Capital, Roosh Ventures. 
  • «Rollstack готові здійснити революцію на ринку візуалізації даних обсягом $7,4 млрд із величезним потенціалом. Продукт Rollstack допомагає автоматизувати багато процесів візуалізації даних і вже викликає інтерес у визнаних компаній. Ми раді стати частиною цієї історії разом із Kima Ventures, Y Combinator, Goodwater Capital та багатьма іншими. Ми впевнені, що Rollstack – це майбутнє інновацій у своєму секторі», – коментує угоду Андрій Тимовський, молодший партнер Roosh Ventures.

Контекст

Стартап створив платформу, що автоматично генерує та оновлює слайд-деки та документи, збираючи дані з різних джерел, включаючи інструменти бізнес-аналітики, CRM та сховища даних. 

Найпоширеніші випадки використання продукту Rollstack – це бізнес-огляди, фінансова звітність та презентації для клієнтів.

Rollstack має щомісячний ріст клієнтської бази у 50% та працює з різними за величиною компаніями – від стартапів до великих публічних компаній.

У березні 2021 року двоє із засновників стартапу Reface, Денис Дмитренко та Кирило Сигида, а також ранній інвестор Сергій Токарєв запустили венчурний фонд Roosh. Як пояснювали тоді засновники фонду, Roosh влаштований за так званою вічнозеленою моделлю. Він реінвестуватиме зароблене на успішних угодах, а не формуватиме класичних фондів із 5–10-річним терміном життя.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *