Офіс Генерального прокурора проводить обшуки в «Укренерго»

В головному офісі НЕК «Укренерго» у середу, 20 вересня, відбуваються слідчі дії, повідомляє пресслужба компанії. Обшуки проводить Офіс генпрокурора на підставі ухвали Печерського районного суду від 30 серпня.

Forbes Ukraine випустив новий номер журналу. Придбати його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням. У журналі: перший список найкращих роботодавців для ветеранів, список перспективних молодих українців «30 до 30», 40 компаній, які вийшли на іноземні ринки під час війни, історії Марії Берлінської, Всеволода Кожемяки та загалом майже два десятки текстів.

Ключові факти

  • В «Укренерго» заявили, що сприяють проведенню слідчих дій та добровільно надають представникам Генпрокуратури всі документи, які визначені ухвалою.
  • Зазначається, що з переліку документів, які цікавлять правоохоронців, деякі контракти були предметом перевірки Державної аудиторської служби. Державний аудит «Укренерго» завершився в березні цього року.
  • «НЕК «Укренерго» оскаржує результати аудиту ДАСУ в суді, оскільки вважає їх упередженими та непрофесійними, а деякі прямо суперечать законодавству», – нагадали у НЕК.

Контекст

Обшуки відбуваються на підставі ухвали Печерського районного суду від 30 серпня. Слідчі дії проводяться в рамках кримінального провадження №42023000000000452, зареєстрованого працівниками Міністерства внутрішніх справ 16 березня. Метою обшуків є вилучення статуту та інших документів, наказів на призначення, посадових інструкцій, довіреності на право підписання договорів, тендерної документації, висновків внутрішніх аудитів тощо.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *